Uzun İyi Geceler Mesajları

Uzun iyi geceler mesajları yazımızda anlamlı uzun iyi geceler mesajları ve sevgiliye söylenecek iyi geceler sözleri bulabilirsiniz.

Uzun İyi Geceler Mesajları

Bir günü daha beraber bitirdik sevgilim. Dilerim her gecenin sonunda yine birbirimize güzel sözler söyleyerek veda ederiz. Seni tanıdığım için kendimi çok şanslı bir insan olarak hissediyorum. İyi geceler tatlı uykular bir tanem.

Öyle parlak bir güzelliğin var ki bu karanlık geceyi bile ışıl ışıl aydınlatmayı başarıyorsun. Her zaman gözlerimi kamaştıran güzelliğin bu gece de aynı şekilde gözlerimi kamaştırıyor. Şimdi uyusan bile geceyi aydınlatmaya devam edeceksin. İyi uykular ışığım tatlı rüyalar.

Geceleri hiçbir zaman sevmedim. Senden ayrılmak ve uyumak zorunda kalıyorum. Bir insan uykusunda nasıl özler? Ben seni uyurken de özlüyorum. Neyse ki rüyalar var da bazı günler seni görüp rahatlıyorum. Sen benim hem rüyalarım hem de en güzel gerçeklerimsin. İyi geceler bir tanem rahat uykular.

Sen yokken gecelerden nefret ederdim ama artık sen varsın. Geceleri seninle uzun uzun konuşmak öyle güzel bir şey ki. Demek ki Geceleri sen yoksun diye sevmiyormuşum. Neyse ki çıktın geldin ve bana sevmediğim geceleri bile sevdirdin. İyi uykular tatlı rüyalar bir tanem.

Daha fazlası için İyi Geceler Mesajları

Sana iyi geceler mesajı yazıp daha sonra sana günaydın mesajı atmak dünyanın en güzel şeylerinden biri. Seninle geçirdiğimiz geceler hiçbir zaman son bulmasın. Her zaman bir mesaj kadar uzağımda olman içime huzur veriyor. İyi geceler sevgilim.

Artık uyuma saati geldiğinde sana mesaj atmak yerine sana sarılıp uyumak istiyorum. Bugünlerin bir an önce gelmesi için dua ediyorum. Biliyorum ki çok yakın bir zamanda birbirimize sarılarak uyuyacağız. Şimdilik bensiz güzel bir uyku uyu.  İyi uykular tatlı rüyalar bir tanem.

Sanki sen bana iyi geceler mesaj yazmazsan gecem iyi geçmeyecekmiş gibi hissediyorum. Neyse ki sen her gece bana iyi geceler mesajı yazıyorsun ve gecem her zaman iyi geçiyor. İyi geceler dilerim bir tanem.

Gökteki yıldızlar ve ay kadar parlak bir güzelliğe sahipsin. Bu güzellik benim sevgilim olduğu için kendimi bu gece de çok şanslı hissediyorum. Hayatımızda geçecek olan bütün geceler en az bugünkü kadar güzel olsun. Seninle geçirdiğim her gece birbirinden güzel. Bu gecelerin sonu olmasa belki çok daha güzel olacak. Ama maalesef her güzel şeyin bir sonu oluyor. Şimdi veda vakti. Sabah yine kavuşacak olsak da bu kısa süre içerisinde seni uykumda da çok özleyeceğim. İyi uykular bir tanem.

Uzun İyi Geceler Sözleri

Uyumaya çalışırken her zaman senin nasıl uyuduğunu hayal ediyorum. Tabii bir de yanımda nasıl uyuduğunu da hayal ediyorum. Bir gün bu hayallerim gerçek olsun diye her gece dua ediyorum. Iyi uykular tatlı rüyalar canım sevgilim.

İyi uykular aşkım. Umarım yarın bugünden çok daha güzel bir gün olur. Gün aysın ve yeniden birbirimize kavuşalım diye sabırsızlık ile bekliyorum. Mışıl mışıl uyu ve o güzel gözlerin kocaman sişsin. Şiş ve mahsur gözlerle o kadar güzel oluyorsun ki. O halini görmeye hayranım.

Sen olmasaydın geceler iyi olur muydu acaba? Hiç sanmam. Sen varsın diye geceler iyi geçiyor. Sen varsın diye güneş daha güzel doğuyor. Sen varsın diye yıldızlar daha parlak ve daha ihtişamlı görünüyor. Her şey seninle anlam kazanıyor sevgilim. Benim hayatımın senin ile anlam kazandığı gibi. İyi geceler hayatımın anlamı.

Seninle uyumayı o kadar çok isterdim ki. Yüzüme vuran nefesin ve pamuk gibi ellerin ile uyumak hayal gibi adeta. Üşüsem bile senin varlığın içimi ısıtır. Hoş yanında olmasam da varlığın yine içimi ısıtmayı başarıyor. İyi uykular iyi geceler bir tanem.

Şimdi birbirimizden çok uzak yerlerde bulunuyoruz. Fakat aramızdaki mesafe sadece yollardan ibaret. Kalbimiz her daim yan yana ve sımsıkı birbiri için çarpıyor. Kalplerimiz hiçbir zaman birbirinden ayrılmasın. Seni bu dünyadaki her şeyden çok seviyorum. İyi uykular bir tanem tatlı rüyalar.

Her gece rüyamda seni görürüm umudu ile uyuyorum. Çok şükür her zaman da görüyorum. Seni çok fazla düşünmem ben kaynaklı olduğu söyleniyor. Bu doğru seni düşünmediğim hiç bir an yok. İyi geceler canım sevgilim tatlı rüyalar.

Bu hayatı seviyorsan eğer seninle olduğum içindir. Sen bana hayat oldun sen bana mutluluk oldun sen bana ödül oldun. Sen geldikten sonra hayat her zamankinden daha güzel bir hale geldi. Her şey daha yaşanılası her şey daha güzel görünür oldu gözlerime. Bir gün hayatından çıkarsa değer yanında bu güzellikleri de götüreceksin. Her daim yanımda olmanı diliyorum. Şimdi uyuyalım ki hemen sabah olsun ve birbirimize kavuşalım. İyi uykular bir tanem.

Senin hayatımda olduğunu bilerek her gece huzurlu uyuyup her sabah huzurlu uyanıyorum bir tanem. Bana bu huzuru yaşattığın için sana minnettar kalacağım. Diliyorum her zaman hayatında var olursun. İyi geceler iyi uykular canım sevgilim.

Aramıza giren bu uyku birbirimizi özlememize yardımcı oluyor. Seni özlemek seni sevmek kadar güzel bir şey. Bu gecelerin elbet bir sabah olacak ve biz yine kavuşacağız. İyi geceler tatlı rüyalar bir tanem.

Uzun iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top