Uzun Günaydın Mesajları

Uzun günaydın mesajları yazımızda sevgiliye uzun günaydın mesajları ve muhteşem günaydın mesajı uzun makalemizde bulabilirsiniz.

Uzun Günaydın Mesajları

Gözümü açar açmaz aklıma gelen ilk kişi sen oluyorsun. Senin güzel gözlerin ve saçların gözümün önünden bir an olsun gitmiyor. Gün seninle ayıyor gün seninle bitiyor. Dilerim hayatımın her anında günüm seninle başlasın. Günaydın sevgilim, günaydın her şeyim.

Daha kaç sabah sen yanımda olmadan uyanacağımı bilmiyorum. Fakat bir an önce seninle uyanmak için çaba gösteriyorum. Senin hayalin ile uyanmak bile bu kadar güzelken senin yanında uyanmak kim bilir ne kadar güzeldir. Bu güzelliklerden mahrum kaldığım için çok üzülüyorum. Fakat en kısa zamanda bu güzelliklerin tadına bakacağım için çok mutluyum. Günaydın güneşim.

Senin varlığın bile günümü aydınlatmaya yetiyor. Sen gelmeden önce benim her günüm geceyken şimdi her günüm gündüz oldu. Işıl ışıl gözlerin ve güzel sözlerin ile günüme güneş gibi doğuyorsun. Günün aydın olsun bir tanem.

Bugün çok erken uyandım. Bu da demek oluyor ki seni çok daha fazla seveceğim. Seni sevme mesaisine erken başladım.  Sen şimdi güzel güzel uyuyorsun ve o hallerin benim gözümün önünden gitmiyor. Senin hayalini kurmak bile dünyanın en güzel şeyi. Günaydın kıymetlim.

Sessiz bir gecenin ardından güneş doğdu ve seninle olduğum için bir kez daha şükrederek uyandım. Bu sabah da seni her zamanki gibi çok seviyorum. Her sabah daha çok sevmeye devam edeceğim. Hem gecem de hem gündüzüm de hem de rüyalarımda sadece sen varsın. Günaydın canımın içi güzel bir gün olsun.

Daha fazlası için Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sessiz bir gecenin ardından güzel bir sabaha uyanmak gibi seni sevmek. Umutsuz olduğun her an aklıma seni getirerek en umutlu ve en mutlu insan oluyorum. Bu sabah da umudun ve mutluluğun içerime işlendi. Nasıl bir sevap işledim ki karşılığında hayat seni bana layık gördü? Günaydın hayatımın en güzel hediyesi.

Güzel uykundan uyandığında gözlerinde oluşan şişlik gördüğüm en güzel gözler. Her halinle güzelsin de uykudan uyanmış halin bir başka. Öyle saf öyle temiz bir yüzün var ki bakmaya doyamıyorum. Bugün yeni bir güne uyandık ve bugün yine beraberiz. Diğer bütün sabahlar gibi bu sabah da sana âşık olarak uyandım. Bu bir rüyaysa hiçbir zaman bitmesin. Günaydın sevgilim.

Gözümü açar açmaz sana sarılmak yerine telefona sarılıyor olmak beni biraz üzse de bugünlerin çok yakın bir zamanda geride kalacağını düşünerek mutlu oluyorum. Son mesajım sana olurken ilk mesajımda yine sana oluyor. Gündüzlerimde gecelerimde de var olan güzelliğim günaydın.

Yine rüyamda seni gördüm. Ben beyaz kıyafetler içinde o kadar güzel görünüyordun ki. Sana bakmaya bir an olsun bile doyamıyorum. Yine yeni bir güne başladık. Bugün de diğer günlerimiz gibi çok güzel olsun. Günaydın bir tanem.

Sana uzun uzun mesajlar yazmak istiyorum. Özellikle gözümü açar açmaz aklıma sen geldiğin için bunun tarifini sana anlatmak istiyorum. Tarifi mümkün olan duygular olmasa da biz birbirimize en iyi anlayan insanlarız. Senin varlığın ile hem günüm hem de gecem büyük bir mutluluk ile geçiyor. Günaydın canım sevgilim güzel bir gün geçirelim.

Yanında uyanıp ilk senin gözlerine bakamıyor olsam da hayaline bakıyorum her sabah. İçimde kopan fırtınaları bilemezsin. Öyle bir aşk ile bağlıyım ki sana nefesim kesilse ömrüm bitse de hiçbir zaman bu aşkım bitmeyecek. Günaydın sevgilim, seni çok seviyorum.

Her karanlık gecenin bir sabahı olduğunu öğrettin bana. Ben şimdi hem karanlığı hem de aydınlığı çok seviyorum. Seninle olduğum her an her dakika kendimi çok daha şanslı bir insan iyi gibi hissediyorum. Beni bu şanstan hiçbir zaman mahrum etme. Günaydın canım sevgilim.

Sevgiliye Günaydın Mesajı

Göğsüme kafanı koyup uyuyacağın ve bu şekilde uyanacağımız günleri hayal edip duruyorum. Bu hayallerim ne zaman gerçekleşecek bilmesem de şimdilik hayalleri ile yetinmeyi biliyorum. Günaydın hayalim günaydın gerçeğim.

Sabah uyanır uyanmaz senin mesajını görmek çok daha mutlu bir gün geçirmeme yardımcı oluyor. Her sabah bir kez daha Allah’a şükrediyorum. İyi ki seni benim hayatıma verdi İyi ki benim sevgilim oldun. Umarım hayatımın her anında yanımda olan tek kişi sen olursun. Günaydın bir tanem.

Bir gün beraber aynı yastığa baş koyup aynı yastıkta gözlerimizi açacağız. O zaman dünyanın en mutlu insanları biz olacağız. Şimdilik sadece mesajlar ile günaydın derken o zaman geldiğinde birbirimizin gözlerinin içine bakarak günaydın diyeceğiz. Günaydın güzel gözlüm.

Hayatın insanlara her zaman ikinci bir şans verdiğini söylerlerdi de inanmazdım. Seni tanıdıktan sonra hayatım bana ikinci bir şans değil ikinci bir hayat verdiğine inandım. Günaydın hayatım güzel bir gün geçirelim.

Gözlerimi açar açmaz sana koşmak istiyorum. Güzel yüzünü ayrıldığımız an özlemeye başlıyorum. Bu hasret bir an önce bitsin diye dua edip duruyorum. Günaydın hayat baharım

Bu sabah yine güneşten daha parlak olduğunu biliyor musun? Gözlerimi alan güzelliğin bu sabah da günüm aydınlattı. Dilerim her sabah güneş değil de senin güzelliğin ile güne başlarım. Günaydın aşkım.

Uzun günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top