Uzun Doğum Günü Mesajları

Uzun doğum günü mesajları yazımızda etkileyici uzun doğum günü mesajları ve duygusal uzun doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Uzun Doğum Günü Mesajları

Bugün sen doğdun ve benim gecem gündüz oldu. Hayatıma öyle bir ışık kalktın ki ömrüm boyunca sana minnettar kalacağım. Neşenle ve iyi kalbinle insanlara yol gösterdin. Her şeyin en iyisini hak ediyorsun. Hayat yeni yaşında sana her şeyin en güzelini versin. İyi ki doğdun iyi ki benim hayatımdasın.

Benim en büyük şansım seni tanımak oldu. İyi ki doğdun bu hayatıma girdin. Birlikte geçirdiğimiz günler aynı şekilde devam etsin. Hayat her zaman en güzel şeyleri senin önüne sunsun. Sen her zaman her güzelliğin ince detaylarını hak ediyorsun. İyi ki doğdun bir tanem yeni yaşın diğer bütün yaşlarından daha güzel olsun.

Yeni yaşında seninle birlikte geçireceğimiz çok güzel günler olsun. Her zaman hayatımda var olmanı istiyorum. Yeni yaşında istediğin ne varsa hayat sana onları versin. Yeni yaşında tüm güzellikleri sana gönderiyorum.

İnsanların hayatında en özel günlerinden biri doğum günleri oluyor. Bugün de senin en özel günlerinden biri. Fakat sadece senin için değil benim için de aynı şekilde çok özel bir gün. Senin olman benim için bu hayattaki en büyük şahıslardan biri. İyi ki doğdun ve iyi ki benim hayatıma girdin.

Daha fazlası için Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Benim hayatımda nasıl bir değer taşıdığını anlatmaya kelimelerim yetmez. Seninle mutlu günlerimiz de oldu hıçkıra hıçkıra ağladığımız günlerimizde oldu. Dilerim Yeni yaşında hayat sana her zaman güzellikler gösterir. Yüzündeki tebessüm hiçbir zaman eksik olmasın. İyi ki doğdun iyi ki benim arkadaşım oldun.

Doğum gününde yanında olamasam da bil ki kalbim ve yüreğim her zaman senin yanı başında olacak. Senin için atan bu kalbim bir an olsun bile durmayacak. İyi ki doğdun ve iyi ki hayatımın kadını oldun.

Seninle yaşadığımız onca güzel anılar var ki hangisini anlatsam bilemiyorum. Doğum gününde hayatımızın en güzel anlarından biri. Bu hayat için en değerli insanlardan birisin. Bilirim yüreğin gibi yeni yaşında çok güzel bir şekilde geçer. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

Bu dünyadaki en güzel şeylerden biri annedir. Senin gibi bir anneye sahip olduğum için dünyanın en şanslı insanıyım. İyi ki annemsin ve iyi ki hayata beni getiren biriciğimsin.

Uzun Doğum Günü Sözleri

Ne zaman başın dara sıkışsa baba diye koşarım. Sen olmasaydın eğer derdimde ve dermanım da yanımda olacak kimse olmazdı. Senin gibi bir babaya sahip olduğum için öyle şanslı bir insanım ki. İyi ki doğdun canım babacığım iyi ki varsın.

Bugün senin doğum günün canım sevgilim. Bir insanın doğumuna ne kadar sevinilir ise o kadar seviniyorum senin doğmuş olmana. Varlığın ile hayatıma renk katıyor günümü güzelleştiriyorsun. Dilerim ki her yıl beraber doğum günlerini kutlarız. İyi ki varsın iyi ki doğdun sevgilim.

Seninle yaşadığımız kötü anıları bile ileride gülerek hatırlıyorum. Yaşadığımız güzel anları bir an olsun bile unutmuyorum. Çok daha güzel anılar yaşayalım ve bunları biriktirelim. Seninle olduğum için o kadar mutlu bir insanım ki. Dilerim bütün hayatımız boyunca güzel anılar biriktirir ve güzel bir yıl geçiririz. Yeni yaşında senin kadar güzel ve etkileyici olsun.

Hayatta elbet bir şeylerden pişman olduğumuz günler olmuştur. Sürekli olarak keşke dediğimiz bu hayatta keşke demediğim tek insan sensin. Senin bu hayattaki varlığın bana verilen bir hediye gibi. Bugün sen doğdun ama hediyeyi ben aldım. İyi ki doğdun iyi ki benim hayatımda var oldun. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatta hiçbir şeyin kıymetini bilmediği bu zamanda biz birbirimizin kıymetini öyle bir bildik ki bu zamanlara kadar kalp bile kırmadan geldik. Biliyorum yeni yaşında hiç kimse senin kalbini kırmaz ve her zaman mutlu olursun. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun canım.

Doğum gününü bir mesaj ile kutluyor olmak beni derinden yaraladı da şu an elimizde başka imkânlar olmadığı için bunu yapmak zorundayım. Bana yazmak istediğimde anlatmak istediğim öyle güzel şeyler var ki. Sana seni anlatmak istiyorum ama bunun için yeterli olan kelimeleri bulamıyorum. Varlığın ile bütün hayatı şenlendiren bir insansın. Senin varlığın sadece bana hediye değil bütün insanlara çok güzel bir hediye. Dilerim bütün doğum günlerinde yanında yanı başında olabilirim. Eni çok seviyorum bir tanem İyi ki doğdun ve iyi ki benim hayatımdasın.

Hayatım bize ne göstereceğini hiçbir zaman bilemiyoruz. Fakat bildiğim bir şey var ki o da senin her zaman benim yanımda olacağın. Benim için bu hayattaki en güzel şahıslardan birisin. Her zaman hayatımda olman dileğiyle iyi ki doğdun iyi ki varsın.

Hayat o kadar kısa ki Birbirimizin kıymetini bilmekten başka hiçbir şansımız yok. Senin kıymetinde bilinmeyecek gibi değil. Benim hayatımda olduğun için ve ömrüm boyunca yanımda olacağın için şimdiden sana çok teşekkür ediyorum. İyi ki doğdun canım arkadaşım iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Uzun doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top