Sevgiliye Yıldönümü Mesajları

Sevgiliye yıldönümü mesajları yazımızda sevgiliye romantik yıldönümü sözleri, duygusal yıldönümü mesajları kısa 2021 bulabilirsiniz.

Sevgiliye Yıldönümü Mesajları

Sevgilim, seninle birlikteliğimizin yıldönümünde, sonsuzluğu istiyorum. Seninle olsun, sonsuz olsun.

Bir yıl daha geride kaldı ve seninle olmanın dayanılmaz coşkusu gönlüme huzur saldı. Aşkım, birlikte bir ömür boyu mutluluğa adım atalım mı?

Yarınlarıma güneş gibi doğan kadın… Bu bir yıl nasıl geçti anlamadım. Sen benim varlığım sol yanımsın. Birlikte daha nice yıllar geçirmek dileğiyle.

Gözlerine hapsolduğum günün üzerinden bir yıl geçti. Dün gibi hatırlıyorum güzelliğini ve kalbimde yanan o sonsuz aşk ateşini.

Aşk, senmişsin meğer. Kitabımda yazan, şiirlerimde yaşayan, şarkılarımın sözleri yalnızca sanadır. Ey aşk, birlikteliğimizin yıldönümü kutlu olsun.

Sensiz yaşadığım yılları yaşanmamış sayıyorum. Bir yıl geçti sevgilim seni senle yaşıyorum.

Aşk iki bedende yaşayan tek bir ruhtan oluşur. Ruhum yıldönümümüz kutlu olsun.

Şımartılmayı, sevgiyi, aşkı ve hayatın anlamını tattığım kadın. Güzellik. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Yepyeni bir yıla, yepyeni anılara başlayacağımız yıl dönümümüz geçen yıldan daha unutulmaz olsun mu?

Karanlığıma ışık tutan, aydınlığım. Seni seviyor ve sevmeye devam ediyorum. Tanıştığımız günün üzerinden bir yıl geçti ve ben yıldönümümüzü kutluyorum.

Önce gönlüme dokundun, sonra gözlerime. Benim vazgeçilmezim oldun. Öyle farklıydı ki kokun, yanındayken hissettirdiğin. Sevgilim yıl dönümümüz kutlu olsun, daha nice güzel günlere.

Yaşantıma yıldızların gizemiyle girdin ve benim için ölümsüzlüğün adı oldun. Yan yanayken bile seni özlerken bu bir yılın nasıl geçtiğini anlayamadım. Güzel sevgilim yıldönümümüz kutlu olsun.

Bana yaşamın bir anlamı olduğunu tattırdın, hayatımın anlamı oldun. Yaşama sebebim yıldönümlerimiz hiç bitmesin olur mu?

Gözlerin gözlerime baktığı her an, yüreğime bir hançer saplanıyor. Aşığım diyorum ve haykırıyorum yıldönümümüz kutlu olsun.

Sevgiliye Yıldönümü Sözleri

Sana bir pasta gönderiyorum. Kalp şeklinde kıpkırmızı, mumlar üzerinde alev alev yanıyor. Bu pasta benim kalbim. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Aşkı hatırlattığın, aşkı yaşattığın ve bana en anlamlı duyguları tattırdığın bu bir yıl için çok teşekkür ederim aşkım. Daha nice yıldönümlerine

Mutlulukla dolu bu bir yıl içinde çok özel anılar biriktirdik. Yıldönümümüz kutlu olsun, unutulmaz ve aşk dolu.

Sevgilim, seni tanıdığım günün üzerinden tam 365 gün geçti. Ve bugün bizim tanışma yıldönümümüz. Daha nice yılları birlikte geçirmek dileğiyle

Sevgisi bedenimi saran, ruhuma huzur katan, en güzel günleri bana yaşatan mükemmel insan. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Herkesin kıskanacağı bir aşkla seviyorum seni. Yıldönümümüz kutlu ve sonsuza kadar mutlu olsun.

Kim derdi ki bir gün seninle sevgili olup bir yılı geride bırakacağız. Ama unutma hayaller her zaman gerçekleşebilir. Sevgililik yıldönümümüz kutlu olsun.

Sevgili oluşumuzun yıldönümü, seni sevişimin yıldönümü, vazgeçilmezim oluşunun da başlangıcıydı. Daha nice yıllara daima ve seninle

Sen ve ben bir bütünün iki parçası gibi olduk. Tanışma yıldönümümüzde sana haykırıyorum, iyi ki tanımışım iyi ki sevmişim seni.

Bilinmezliğim, son arzum, yarınlarım yıldönümümüz kutlu olsun. Adım yalnız senin adının yanına yazılsın ve hep senle olayım.

>Eşe yıldönümü mesajları< yazımızdaki sözleri de sevgilinize iletebilirsiniz.

.

Gülüşünde bir ışıltı var senin. Beni benden alan, içimi ısıtansın. Hep beklediğim hiç bitmesin dediğim sevgi dolu bir yıl geçti sevgilim. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Güzel günlerin seninle geleceğini biliyordum. Bir yıl geçti senle sevgilim. Mutluluk ve aşk kokansın. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bir sonbahar günüydü, seninle tanışmamız. Yine bir sonbahar günündeyiz ve seninle birlikteyiz. Seni ilk günkü gibi seviyorum sevgilim. Daha nice yıldönümlerimiz olsun.

Aşk senle güzel, yaşamak senle şahanedir. Bir yıl geçti sevgilim, aşkla sevgiyle. Yıldönümümüz kutlu olsun. Daha nice birlikte yıllarımız olsun.

Sen bir tarafta ben bir taraftadır. Aşkımız birleştirdi bizi coşkuyla. Bir yıl geçti işte bak hızlıca. Bir yıl daha senle birlikte olma umuduyla.

Yaşanmış yaşanacak en güzel duygu senle olmakmış meğer. Bu bir yıl bana öyle güzellikler getirdi ki. Sen gibi. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Hoş geldin prensesim, birlikteliğimizin yıldönümüne. Hoş geldin mutluluk dolu en güzel yarınlara umutla.

Bir sevgilisi olmalıydı insanın. Güldüğünde gülen, ağladığında gözyaşlarını silen oldu ve üzerinden bir yıl geçti. Sen ve ben. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Aşkla dolu bir yılı geride bıraktık. Aşkımız sonsuza dek ilk günkü gibi sevgiyle sürsün, sen benim yarınım ol, ben senin sonsuzluğun.

Unutulmaz güzellikte yaşadığımız bu bir yıl için sana teşekkür ederim sevgilim. Yıldönümümüz kutlu, bu günden sonra geçireceğimiz günlerimiz eski günlerimizden çok daha mutlu olsun.

Sen benim yaşadığım en güzel zamansın. Sen benim baktığım en güzel gözlere sahipsin. Sen benim son aşkım, ilk göz ağrımsın. Aşkımızın yıldönümü kutlu olsun.

Gözümde bir yılki yaşadıklarımız canlandı şimdi. İçlerinden en unutamadığım an ise bana ilk bakışındaki gözlerindeki buğuydu. Sevgilim yıldönümümüz kutlu olsun.

Unutulmaz günlere yelken açtığımız gün bugün ve yarınlara umutla baktığımız. Sevgilim daha nice mutluluk dolu yıldönümlerine ve en büyük sevgiyle

Aşkıma karşılık verdiğin günün üzerinden bir yıl geçti sevgilim. Seni ilk günkü gibi çok seviyor ve bu günün tekrarını yaşamak istiyorum. Yıldönümlerimiz sonsuza kadar sürsün mü?

Sevgiliye yıldönümü mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top