Sevgiliye İyi Geceler Mesajları 

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızda, sevgiliye uzun iyi geceler mesajları, sevgiliye iyi geceler sözleri ve iyi geceler yazıları 2021 bulabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Rüyalarımı süsle, gecemi ışığınla aydınlat ve hep benim ol. İyi geceler bitanem. Seni çok seviyorum.

İyi geceler diliyorum küçük meleğim. Seni çok seviyorum ve hayatım boyunca da her zaman seveceğim. Rüyanda beni görmen dileğiyle bir tanem

Gözüm görmese de gönlüm seni her zaman en derinden hissediyor. İyi geceler tatlı rüyalar görmen dileğiyle bir tanem. Seni seviyorum.

Kalbimin içi seni uyurken bile yanımda hissediyorum. İyi geceler tatlı rüyalar her şeyim.

Ayrı ayrı uyusak bile seni her daim yanımda hissediyorum. Rüyamda beni yalnız bırakma bitanem. Seni çok seviyorum her zaman aklımdasın. İyi geceler canım.

İyi geceler canım sevgilim. Sen her şeyden kıymetlisin. Rüyanda beni gör olur mu?

Allah rüyalarımda seni bana göstersin. Uyurken seni özlediğimi de bilmeni isterim canım sevgilim. İyi uykular iyi geceler bir tanem.

Sevgimle seni ısıtıp yatağında kıvrılsam keşke, Kalbim her an seninle canımın içi. İyi geceler bitanem seni seviyorum.

Yıldızlar gözlerini kıskanır, güneş ışıltını kıskanır. Sen her zaman yanımdasın kalbim de her zaman senin yanında. İyi geceler tatlı rüyalar canımın içi sevgilim.

Uyandığımda seni yanımda göremeyeceğim bir gece nasıl güzel geçebilir bir tanem. İyi geceler sevgilim. İyi geceler iki gözüm.

Seni hayallerimde ve rüyalarımda görmek yerine her daim yanımda görmek isterim canım sevgilim. İyi geceler gülüm. İyi ki benimsin, iyi ki varsın.

Güneşim, dünyam, gecemi aydınlatan ay ışığım… İyi ki benimsin. Her gece hayatımda olduğun için Allah’a şükrediyorum. İyi geceler hayatım.

En güzel geceler ve en güzel rüyalar her daim seninle olsun bir tanem. Hayatımı süsleyen güzel meleğim iyi geceler.

En güzel günler ve en güzel geceler seninle olsun hayatım. İyi geceler iyi ki benim sevgilimsin. Seni çok seviyorum.

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Sözleri

Uyumayı sadece rüyalarımda seni görmek için seviyorum. Rüyalarımı süsleyen en şahane şeysin. Her daim yanımda ve rüyalarımda olmaya devam et sevgilim. İyi geceler.

Güneş ışığı güzel yüzüne doğsun ay ışığı güzel yüzüne vursun. Güzellikler hep yanında olsun. Ve sende hep benim yanımda ol sevgilim. Seni her şeyden çok seviyorum. İyi uykular tatlı rüyalar sevgilim.

Her yeni gün bir umut, her yeni gece yeni bir umudun başlangıcıdır. Beraber güzel umutlar ve güzel başlangıçlar görmek dileği ile canım sevgilim. İyi geceler meleğim rüyanda beni gör.

Nefesim, dünyam, hayatımın anlamı, güzeller güzeli sevgilim. İyi ki varsın ve iyi ki benim hayatımdasın bir tanem. Her zaman hayatımda olman duası her zaman gönlümdedir. Seni çok seviyorum hayatım.

Hayatımın en nadide parçası… İyi ki benim sevgilimsin. Güzelce uyu ve yarın yeniden yanımda ol. Seni çok seviyorum. İyi geceler.

Gözlerimi açtığımda seni görmeyi, kapattığımda ise rüyalarımı süslemeni çok seviyorum sevgilim. İyi uykular tatlı rüyalar sevgilim.

Gecelerimi süsleyen, patlatan yıldızımsın, günümü aydınlatan güneşimsin. Senin varlığın ile mutlu oluyorum. Mutlu olmamı istiyorsan hep yanımda ol canım sevgilim. İyi uykular. Seni çok ama çok seviyorum her şeyim.

Rüyanda beni ve aşkımızı görüp derinden hissetmeni diliyorum can parem. Rüyanda gördüğün hep ben olayım iyi geceler öpücüğünü kondurayım rüyanda da olsa. Aşk dolu rüyalar bitanem. İyi geceler.

>İyi Akşamlar Mesajları< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Rüyalarımı süslemen yetmezmiş gibi gözümü açar açmaz aklıma düşüyorsun. Bu durum mucizevi bir şey. İyi ki dediğim durumlardan sadece bir tanesi. İyi geceler sevgilim.

Her gece sen diye yastığıma sarılıp uyuyorum bir tanem. Saçlarının siyahını baktığım karanlıkta görüyorum. Gecem hep böyle geçiyor. Seninle daha iyi bir gecem olması mümkün, iyi geceler sevgilim.

.

Kalbini sevgimle doldur ve huzurlu bir uyku uyu. Seni her daim çok seveceğimi de bil. Uyurken, uyanıkken her zaman aklımdasın. Seni seviyorum bitanem iyi geceler.

Karanlık gecelerimi aydınlatan huzurlu kalbinden öpüyorum. İyi geceler sevgilim.

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajları

Sana attığım iyi geceler mesajının hiç sonu gelmesin bir tanem. Her gece sana iyi geceler mesajı atıp uyumanın huzuru çok başka. Seni seviyorum sonsuz aşkım. İyi uykular.

Sana özlemim her gece daha da artıyor. Seninle uyuyamıyor olmanın hüznü ve hayatımda olmanın mutluluğu ile uyuyorum. Seni çok sevdiğimi bir an bile aklından çıkarma olur mu? İyi geceler canım sevgilim.

Sonsuza kadar hep benim olman duaları ile dalıyorum uykuya. Sonsuz huzurundan beni ömrüm boyunca mahrum etme. İyi geceler bebeğim. Hep benim ol hep yanımda ol.

Seni gökyüzünden alıp rüyalarıma dâhil ediyorum sevgilim. Gecelerimi ve uykumu güzel yapan tek şey senin varlığın. Seni çok seviyorum sevgilim iyi geceler.

Daima yüreğimin en derininde bulunan meleğim… Sen her zaman benim yüreğimde ve kalbimde olacaksın. İyi geceler sevgilim.

Uyumaya hazırlanırken kalbimin etrafında dolandığını bilmeni isterim. Duygularını paylaşacak birini istersen etrafında ben her zaman yanındayım bir tanem. İyi uykular tatlı rüyalar aşkım.

Yine yanımda olmadan bir gün daha bitti. Sensiz yaşadığım her gün beni çok üzüyor sevgilim. Yanımda olmanı çok istiyorum. Fakat rüyalarıma gireceğini biliyorum ve uyumak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler tatlı rüyalar canım sevgilim.

>İyi akşamlar mesajları< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Sen benim hayatımsın. Seni yaşıyorum ve seninle var oluyorum. Her gece hayatımda olduğun için minnettarım. Seni her şeyden çok sevdiğimi bilmeni isterim. İyi geceler sevgilim.

Her şeyin bir sonu vardır fakat benim sana olan sevgilimin sonu yok. Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim. Beraber uyuyacağımız günleri iple çekiyorum. İyi uykular sevgilim. Allah rahatlık versin.

İyi uykular tatlı rüyalar bir tanem. Sende çok geç kalmadan uyu istersen. Seni çok çok çok seviyorum aşkım. Çokta öpüyorum canım.

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top