Seni Seviyorum Mesajları

Seni seviyorum mesajları yazımızda erkek, kadın sevgiliye seni seviyorum mesajları ve en etkileyici seni seviyorum sözleri bulabilirsiniz.

Seni Seviyorum Mesajları

Sen hayalimde, sen gözlerimde, sen unutulmazım, sen vazgeçilmezim. Seni seviyorum.

Gözlerimin baktığı her yerde sen varsın. Sen biriciğim. Seni seviyorum.

Gelsen ve görsen keşke. Senin için nasıl yandığımı, eridiğimi ve sana olan sevgimle kendimden vazgeçtiğimi. İmkânsızım seni seviyorum.

Bir gün senden vazgeçmek zorunda kalırsam bil ki o gün öldüğüm gündür. Yaşantım boyunca hep ve tek seni seveceğim.

Sen benim yaşama sebebim ve vazgeçilmezimsin. Unutma hep tek olacak ve hep sevileceksin. Seni çok seviyorum.

Dağların gökyüzünden vazgeçemediği gibi bende senden vazgeçemiyorum. Sevgilim seni çok seviyorum.

Bir yıldız kayar gökyüzünde, bir yıldız ise pırıl pırıl parlar. Ben o kayan yıldız ve pırıl pırıl parlayan yıldız kadar seni seviyorum.

Kalpten kalbe ilerleyen o ince çizgide benim için yalnız sen varsın. Ben seni beynimle değil tüm kalbimle seviyorum.

Hayatımda iyi ki varsın dediğim tek aşkım seni çok seviyorum.

Seni sevmeme bir gerekçe arıyorsan yüreğinin güzelliğine ve benim için ağlayan gözlerine bak. Canım sevgilim seni seviyorum.

Daha fazlası için Sevgiliye Güzel Mesajlar

Aşkınla beni hayata bağladın. Beni benden çok sevip, yaşama sebebim oldun. Sevgilim iyi ki varsın. Seni seviyorum.

Baktığım her yerde sen varsın sevgilim. Gözlerin, ellerin ve esrarengiz kokun. Ve söylüyorum kendime onu sevmem için ne çok sebep var. Seni seviyorum.

Sevmemek elde değil bir tanem seni. Her zaman özlüyorum o hoş tenini. Gözlerinin güzelliği vururken yüzüme, aşkını hatırlıyorum titreyen kalbimle. Seni tüm kalbimle seviyorum sevgilim.

Sen sevgi diye bir şey yoktur diyenlere anlattığım o özel kadınsın. Seni seviyorum.

Hayatımda sol yanıma koyduğum, yaşamama sebep olarak bulduğum, yanında her zaman huzur bulduğum. Aşkım seni özlemle seviyorum.

Seni severken mesafelerin bana yaşattığı tek şey özlemek oluyor. Mesafeler sevgimi çoğaltırken, hep seni seviyorum diye haykırmak geliyor.

Gülüşünü, bakışını, kokusunu sevdiğim ve en önemlisi de seni seviyorum diyebildiğim tek insan. Sana hasretle seni seviyorum diyorum.

Sol yanımın sahibi, seni seviyorum.

Yaşama sebebimken hayatımın anlamı oldun. Sen kalbimin en derin ve en özel yerindesin. Seni seviyorum.

Seni sevmek sonsuz aşkmış. Seni sevmek sonsuza dek yaşamakmış. Her seni seviyorum dediğimde yaşama tutunmakmış. Ey sevdiğim seni çok seviyorum.

Hayatta belki her şeyden sıkılırım ama seni sevmekten sıkılmam sevgilim. Seni çok seviyorum.

Sen nefesimsin. Sensiz bir hayat bana zulüm olurdu. Sevgilim seni çok seviyorum.

Gözlerin, gamzen, ellerin. Teksin sen, benim için tek sevgili. Seni seviyorum can parçam.

Güzelliğin değildi beni benden alan. Gözlerindeki gülüştü kalbimi saran. Sevgilim sen benim vazgeçilmez ve sonsuzluğumsun. Seni seviyorum gül bakışlım.

.

Aşka inanmayan birine aşk var dedirtebildiğin için seni seviyorum. Aşkına inanıp senle olduğum için seni seviyorum. Ve seni sen olduğun için seviyorum.

Aşk neydi. Onu ondan çok sevmek mi. Onun için canını sevmek mi yoksa onun için yaşamak mı? Ben seni her şeyimle seviyorum. Senin için yaşayacak kadar çok seviyorum seni. Yaşam gibi. Ölüm gibi. Gerçek bir sevgiyle seviyorum seni.

Seni Seviyorum Sözleri

Bazen hayat susarak öğretir hayatı. Bazen ise seni karşısına çıkarır insanın ve yaşamayı öğretir. Sen her şeysin. Hayatsın. Seni seviyorum.

Hayatıma anlam kattığın ve bana gerçek bir sevgiyle baktığın için seviyorum seni.

Günler bol ve sessiz geçiyordu. Sen yaşantıma girene kadar. Seni tanımak bana yaşamayı öğretti, yaşadığımı hissettirdi. İyi ki varsın aşkım seni seviyorum.

Bir ilkbahar sabahıydı. Seni ilk görüşüm ve o günden beri benim için her gün ilkbahar. Seni seviyorum.

Gece güneşe hasret bense sana. Sevgilim seni özleyerek seviyorum.

Sana bir seni seviyorum mesajı yazıyorum ve böyle bir mesajı benden başka kimsenin sana yazmasını istemiyorum. Tek benim olacak, benim kalacak sevgilim. Seni seviyorum.

Aşkın başlangıcı sevgidir derler ama ben sana ilk görüşte aşık oldum. İçimden ılık ılık bir şeyler aktı ve bu his her zaman beni sana getirdi. Ve artık hep seninleyim. Seni seviyorum kaderim.

Seni sevmenin tadını sen bilemezsin. Senin özel olduğunu sen anlayamazsın. Çünkü sen sevilensin. Aşkım seni çok seviyorum.

Huzur kokulum. Seni çok seviyorum.

Seni gök gürültüsünden korkan çocuğun annesinin yatağına gidişi kadar temiz duygularla seviyorum. Seni aşkını anlatmak isteyip kalbine gömen bir aşığınki kadar ağır duygularla seviyorum. Ve seni sen olduğun için çok ama çok seviyorum.

Gözlerine baktığımda, seni düşünür ama söylemek istediklerimi söyleyemezdim. Şimdi mesajımda söylüyorum seni çok seviyorum. Can içim.

Sevdası içimi ısıtan, gözleri canımı yakan, ben üzüldüğümde üzülen, sevindiğimde sevilen. Seni seviyorum dediğimde bende der misin?

Aşığım sana ve senin benim için çarptığını bildiğim kalbine. Seni seviyorum güzelim. Gül kokan tenine hayran olduğum.

Seni seviyorum sevgilim. Bunu sana binlerce kere söylesem de seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamayacağımı biliyorum. Keşke kalbime girsen ve seni ne kadar çok sevdiğimi bilsen. Çok seviyorum aşkım seni.

Dün gece seni rüyamda gördüm ve bana seni seviyorum diyordun. Şimdi ben sana söylüyorum sevgilim. Rüya değil gerçek bu sevgilim, seni çok seviyorum.

Bu canım sağ oldukça hep seni seveceğim sevgilim. Bu kalp hep senin için atacak. Seni seviyorum.

Bilmem seni seviyorum desem bana inanır mısın? Sıradan bir aşk değil benim sana karşı duygularım. Mecnun’un Leyla’ya, Kerem’in Aslı’ya duyduğu gibi bir aşk. Seni seviyorum demesi hiç bitmeyecek olan bir aşk.

Aşkıma bir isim koyamıyorum. Adı aşk olan, vazgeçilmeyen ve ölümsüz olan bir aşk. Sevgilim seni seviyorum.

Gece olunca bir gariplik kaplıyor içimi. Seni özlediğimi ve yanında olmak istediğimi, hiç yanından ayrılmak istemediğimi ve senle olmak istediğimi, sabah hemen senin yanına gelmek istediğimi düşünüyorum. Hepsi bir tarafa da seni çok seviyorum.

Güneşi görmekti seni sevmek. Her güne aydınlık uyanmaktı. Gece korkmamak, huzurla yaşamaktı. Sevgilim. Gel ve yine her yer aydınlık olsun. İkimizin aydınlığı. Seni seviyorum.

Seninle birlikte güzel günlere doğru yürüyelim. Sevgilim seni çok seviyorum.

Seni seviyorum mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top