Özür Dileme Mesajları

Özür dileme mesajları yazımızda sevgiliye özür dileme mesajları, en etkili özür dileme yolları ve özür mesajları bulabilirsiniz.

Özür Dileme Mesajları

Bu hayatta isteyeceğim en son şey senin kalbini kırmak olurdu. Umarım beni affedersin özür dilerim.

Kabahatimin telafisi nasıl olur bilmiyorum. Ama biliyorum ki sen her zaman affedicisindir. Beni affeder misin?

Yüzünü soldurdum ya sen beni affetsen bile ben kendimi affetmeyeceğim. Senden çok özür diliyorum.

Kırgınlıklarımızı artık bitirmek istiyorum. Beni affeder misin güzel yüreklim?

Bu hayatta en kırılmayacak insanı kırdığım için bende kırılmayı hak ediyorum. Özür dilerim lütfen beni affet.

Sen beni affetmedin sürece ben gözümün önünü bile göremiyorum. Lütfen beni affet ve gözlerimin önündeki ışık yeniden belirsin.

Ben seni kırmayı başaracak kadar küçük bir insan gelsen beni affedecek kadar büyük bir insansın biliyorum. Lütfen beni affet ve bitsin artık bu kırgınlık.

Bazı durumlarda çok patavatsız ve dengesiz bir insan olabilirim. Fakat bunu bile isteye yapmadığımı bilmeni isterim. Özür dilerim.

Seni kırdığım gün benim de kalbim soldu. Yeniden çiçek açalım yeniden bir arada olalım istiyorum. Beni affeder misin güzel kadın?

Herkese kırmaya yatkın olan bir insan olarak hepinizden çok özür diliyorum. Beni affederseniz çok daha iyi bir insan olmak için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım.

Her şey benim hatam olsa da sen affetmeyi bilirsin. Emin ol hatalarımdan ders çıkararak yola devam edeceğim. Lütfen beni affet canımın içi.

Bu hatalarımın sebebi seni sevmememden kaynaklı değil sevgilim. Her insan bir gün yanlış yola sapıyor. Beni bu yanlış yoldan kurtar ve beni affet lütfen.

Ben olmazsam benim gözlerimin önüne her zaman karanlık oluyor. Lütfen beni aydınlığa çıkar artık.

Daha fazlası için Ayrılık Mesajları

Benim tercihim doğrultusunda yapılan bütün hatalarından kaynaklı olarak senden çok özür diliyorum.

Hayattaki en büyük yanlışı seni kırarak yaptığımı biliyorum. Müsaade edersen ben bu durumu telafi etmek istiyorum.

Senin gözümden akacak bir damla yaş için dünyaları yakarken şimdi seni ağlatan ben oldum. Ben kendimi nasıl affedeceğim?

Üzüntümü ve pişmanlığımı hangi kelimeler ile ifade edeceğimi bile henüz bilmiyorum. Sadece ayaklarına kapanarak af dilemek istiyorum.

Nasıl büyük bir hata yaptığımı o kadar iyi biliyorum ki. Bu hatamı telafi etmek için senden bir şans daha istiyorum. Özür dilerim beni affeder misin?

Gözlerin bana uzak olduğu zaman benim de gözlerim görmez oluyor. Lütfen gözlerimi yeniden aç. Beni affeder misin sevgilim?

Ben kimseden özür dilemezdim. Fakat şimdi sen beni affet diye kapının önünde yatmaya bile razıyım. Özür dilerim Lütfen beni affet.

Affetmek erdemliktir. Biliyorum ki sen bu dünyadaki en erdemli insanlardan birisin.

Ben bir çocukluk yapsam da sen bunu büyüklükle karşılayacak bir insansın. Lütfen yaptığım hatalardan dolayı beni affet.

Kendimi savunacak bir halim bile kalmadı. Hoş savunacak bir yanımda yok ya. Lütfen büyüklük sende kalsın özür diliyorum.

Yarın hayatta olup olmayacağımız bile belli değilken bu küslük neden? Sana yalvarıyorum ne olur bu küslük bitsin artık.

.

En Etkili Özür Dileme Yolları

Sana karşı yaptığım hataların affı yok biliyorum. Ama affettirmek için elimden gelen her şeyi yapacağıma emin olabilirsin. Senden çok özür diliyorum

Bazı şeylerin özür ile telafisi olmadığını çok iyi biliyorum. Ben yine de senden özür dilemek istiyorum. Şu an için elimden gelen tek şeyin bu olması içimi çok acıtıyor.

Seni mutsuz bir insan haline getirmek istemezdim. Bu da benim hayatta yaptığım en büyük hatalardan biri oldu. Seni üzdüğüm için, yüzünü sol durduğum için çok özür dilerim.

Bu hayatta beni tek anlayan insanı bile bu derece üzdüğüm için kendimi hiçbir zaman affetmeyeceğim. Ama sen ne olur beni affet. Senden çok özür diliyorum.

Sinir ile söylediğim şeyler senin kalbini kırdıysa senden çok özür dilerim.

İnsan bu hayatta en değer verdiğin kişiyi üzermiş hep. Ben de bu hayatta en değer verdiğim kişiyi üzdüm. Beni affeder misin lütfen?

Dimdik durarak hatalarımı yüzüme karşı söyledin ya ben sana bir kez daha aşık oldum. Hatalarımı telafi etmek için de elimden gelen her şeyi yapacağım. Özür dilerim beni affeder misin?

Yalnız kalınca hatalarımı çok daha iyi anladım. Hatalarımdan ders çıkardığıma da emin olabilirsin. Senden çok özür diliyorum.

Yaptığım bu hatayı bir daha asla tekrarlamayacağım. Lütfen bana inanıp bir şans daha verir misin? Çok ama çok özür dilerim.

Bu hayatta en nefret ettiğim şey sevdiğim insanları kırmak. Sinir anında söylediğim şeyler ile seni kırdıysam özür diliyorum.

Yaşadığım bu üzüntüyü sana nasıl anlatacağımı bile bilmiyorum. Ama biliyorum ki sen beni anlarsın ve tanırsın. Seni bilerek kırmak istemedim. Bir daha bilmeyerek de kırmamak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Senden çok özür dilerim.

Sen bu dünyada gördüğüm en iyi insanlardan birisin. Senin gibi iyi bir insanı nasıl üzdüğümü hala anlayamıyorum. Ama bir daha üzmemek için elimden ne gelirse yapacağımı bilmeni isterim.

Hayat her zaman herkes için iyi olmuyor. Kötü bir zamandan geçtiğim için sinirimi sana patladım. Bu durum bir daha asla gerçekleşmeyecek söz veriyorum. Beni affeder misin?

Senden özür dilerken bile utanıyorum. Bu durumun özrü yok biliyorum. Sadece beni tanıdığını biliyorum ve neyi neden yaptığımı çok iyi anladığını biliyorum. Beni affet lütfen.

Özür dileme mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top