Komik Doğum Günü Mesajları

Komik doğum günü mesajları yazımızda arkadaşa komik doğum günü mesajları ve dosta komik doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Komik Doğum Günü Mesajları

Dünyada sanki bir tek eksik olan senmişsin gibi bugün doğmuşsun. Gerçi eksikmişsin ki doğmuşsun. İyi ki de doğmuşsun. Pastan süslü, mumun ateşli, hediyen pahalı doğum günün kutlu olsun arkadaşım. İyi ki varsın.

Bugün mutlu ol, tüm dertlerini unut, herkese gül. Bugün doğum günün senin, asma yüzünü. Geçmişte kalsa da tüm yaşadıklarımız güzeldir. Doğum günün özeldir, bir ben hatırlasam bile. İyi ki doğdun mu gerçekten?

Beraber yürüdük okul yollarında, beraber büyüdük. Ders boş geçsin diye bekledik.  Seni ve boş geçen dersleri çok sevdim. Doğum günü kutlu olsun. Tüm istediklerin, dileklerin gerçek olsun.

Zaman hızla geçerken bir yaş daha yaşlanışını kutluyoruz. Kutlamalı mıyız gerçekten?  Üzülüp dert etme, her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım, birlikte yaş almak ümidiyle.

Sen bu hayatta eşsiz güzellikte bir kalbe sahipsin. Sana bu yaşında kalbin kadar güzel bir yaş diliyorum. Yeni yaşın, yeni yaşamının her günü kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Seni unutacak kadar yaşlanmadım daha. Beklemediğin anda gelen bir mesaj. Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek yüklüdür. Seni düşünen birinin olduğunu hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun daim olsun. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları

Arkadaşım parti varsa yola çıktım geliyorum yoksa buradan kutluyorum. Gözlerinden öperim, doğum günün kutlu olsun canım benim. İyi ki doğdun arkadaşım, lütfen bu mesajı silme, sakla seneye başıma masraf çıkarma. Nice yaşların olsun.

Uzatmadan nasıl söylesem bilemiyorum. Bugün önemli bir gündü ama bir türlü bulamıyorum. Ah doğru canım arkadaşım doğmuş bugün, iyi ki doğmuş, ama niye doğmuş. Doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı nice güzel yaşlara.

Hadi bugün erken kalk, güzelce hazırlan. Bugün senin günün, senin doğum günün kendine bir baksana. Bu güzellik, bu alım, bu eda, bu akıl, hele ki şu anlam dolu bakan gözler… Allah bütün güzellikleri bir bedende toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim, biraz sana bakalım, doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayatımın en değerli, sağlam ciğerli, bazen mutlu bazen de kederli arkadaşım. Su gibi duru, bazen sinirli, kaldırımda yürürken tökezleyen insan. Kalbimin en değerli köşesinde sakladığım değerli insan. Doğum günün kutlu olsun ve tabi ki iyi ki varsın.

Hayatında alabileceğin en güzel hediyeyi kaptın, yani beni.  böyle dediğime bakma sen, beni şair eden sensin. Hayatımın anlamını seninle buldum. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun, seni çok seviyorum.

Doğum gününde sana bana yazdığın mesajların uzunluğu kadar sağlıklı yaşlar diliyorum sana sevgilim. Bu mesajımdan sonra artık yazacağın mesajların uzun olacağını ümit ediyorum. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum. Nice birlikte yaşlara.

Komik Doğum Günü Sözleri

Attığım her mesaja geç veriyorsun, artık yeni yaşında bana hep çevrim içi olmanı diliyorum. Tüm günlerin, saatlerin benimle geçsin. Doğum günün kutlu olsun canısı, seni çok seviyorum.

Yaşadığımız büyük aşk roman olsun yazılsın, doğum günü dileğin alın yazım olsun, benimle bir ömür yazılsın.  Ellerimiz hiç ayrılamasın. Doğum günün kutlu olsun.

Aya benzer yüreğin, e doğal olarak takip etmekteyim. Bulamazsam konum at, bekle geliyorum sevdiğim. İyi ki doğmuşsun. Sensiz bir hayat nasıl geçerdi bilmiyorum. İyi ki varsın.  Doğum günün kutlu olsun.

Her doğum günü bir yaş daha yaşlandırıyor, şimdi sen bir yaş daha mı büyüdün? Yaşlandın sen artık. Ömür yavaş yavaş bitiyor. Bu zamana kadar yaşadığın gibi yeni yaşında sana bol neşe ve kahkaha getirsin. Sağlıklı yaşların olsun.

Dikkat! Patrondan sana mesaj var; bugün doğum günün olma hasebiyle sana kafa tatili verdim. Bugün doyasıya bir doğum gününü yaşa, kutla, eğlen. Doğum günün kutlu olsun. Birlikte çok doğum günü kutlayabilmek dileğiyle.

Ömür dediğin ne ki, gelip geçiyor bir su gibi. Dost dediğin kim ki bir kara günde bir de doğum gününde belli olur. İmza; bir dost. İyi ki doğdun, iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Ballı lokma tatlısı gibi geçsin ömrün, ok gibi kirpiklerin, yay misali kaşların, beyaz atlı prensin bir de pırlanta taşlı tektaşın olsun, yeni yaşında bütün duaların kabul olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Gündüzün yat tatilinde, gecenin barda eğlencede kutlayacağın bir doğum günü temennisiyle yeni yaşını kutluyorum.  Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana ilk önce sağlık, para, huzur ve aşk getirmesi dileklerimle.

Huzur dolu yaşlara, bakım yap azcık saçlara, hadi süslen gidelim barlara. Neden diye soru sorma, çünkü geldi dünyaya bugün bir cancan. Sağlık dolu, mutluluk dolu, aşk kokulu yıllar seninle olsun.

Ünlü düşünür Tarkan’ın da dediği gibi ‘sen başkasın’, tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, nice birlikte yaş almaya. İyi ki varsın.

Komik doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

.

One thought on “Komik Doğum Günü Mesajları

  1. Sağlıklı,huzurlu, sevdiklerinle geçireceğin nice yılların olsun
    Seni çok seviyorum kankam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top