Kızıma Doğum Günü Mesajları

Kızıma doğum günü mesajları yazımızda babadan kızına doğum günü mesajları ve ilk göz ağrım kızıma doğum günü mesajı bulabilirsiniz.

Kızıma Doğum Günü Mesajları

Canım kızımız, ailemize geldiğin günden beri bizlere neşe saçtın, sayende huzur doldu yuvamız. Senin güler yüzün hep yanımızda olsun. İyi ki doğdun iyi ki varsın. Seni çok seviyoruz.

Sevgili kızım, bu hayatta hep bana arkadaş oldun, destek oldun. Varlığın bana hep güç verdi. Sen olmasan benim dünyam bu kadar parıltılı olamazdı. Sen benim neşemsin. Doğum günün kutlu olsun. Güzel gülüşün ile hep yanımda ol. Canım kızım, iyi ki doğdun.

Kaç yaşında gelirsen gel sen benim küçük bebeğimsin. Senin gibi bir kız çocuğuna sahip olduğum için Allah’a ne kadar şükretsem az. Güzel, yetenekli, esprili ve bana kendimi çok hatırlatan kızıma mutlu yıllar dilerim.

Güzel kızım, doğum günün sana ne kadar değer verdiğimi ve hayatımda olmana ne kadar minnettar olduğumu göstermek için müthiş bir fırsat. Umarım hediyemi beğenir ve severek kullanırsın. Doğum günün kutlu, mutlu olsun.

Tatlı kızım, sen benim açan çiçeğim ve hayatımı aydınlatan güneşimsin. Varlığın için Allah’a şükürler olsun. Hep yanımda ol. İyi ki doğdun. Seni seviyorum.

Doğum günün vesilesi ile şunu söylemek isterim ki, umarım benim için ne kadar özel ve değerli olduğunu biliyorsundur. Sana sevgimi kelimelerle anlatamam. Canım kızım en mutlu yıllar senin olsun.

Çok olumlu, uyumlu ve sevgi dolu bir kızsın. Bunu annenden almış olmalısın! Şaka yapıyorum ama lütfen bil ki böyle muhteşem bir kızım olduğu için ben çok şanslıyım. Mutlu yıllar prensesim!

Bebeğim, iyi ki doğdun! Sadece bir kez gençsin, bu yüzden tadını sonuna kadar çıkar. Zaman çok hızlı geçiyor ve bu yılları geri alamazsın. Senin gibi neşe dolu bir çocuğa sahip olduğum için çok şanslıyım. Sana bu hayattan tüm güzellikleri diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Daha fazlası için Oğluma Doğum Günü Mesajları

Doğum günü, bir yaş daha büyüdüğümüz anlamına gelir ancak bu doğum günü partisi benden sana, şımarabileceğin çocuklaşabileceğin bir hediye. Partinin tadını çıkar! İyi ki doğdun iyi ki varsın minik prensesim.

Kızım, harika bir kadına dönüştün. Seninle gurur duymayı bu kadar kolaylaştırdığın için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun meleğim!

Biricik kızım, sen benim için çok değerlisin. Doğduğun gün benim için sihirli bir mucizeydi. O günü asla unutamam. İlk ağlaman, ilk gülücüğün, ilk adımların benim için unutulmaz muhteşem anılar. Sayende dünyanın en şanslı annesiyim. Doğum günün kutlu olsun canım.

Genç olmak bir ayrıcalıktır. Güzel olmak ise benden sana genetik bir armağan. Mutlu anılar biriktirebileceğin, gençliğinin tadını çıkaracağın günler senin olsun. Güzel kızım doğum günün kutlu olsun.

Bir babanın sahip olabileceği en güzel kalpli evlada sahibim. Senin gibi bir kızım olduğu için çok gururluyum. Doğum günün kutlu olsun kızım. Nice mutlu senelere.

Doğduğun gün bizim için Dünya renklendi. Her yeri huzur ve neşe kapladı. Büyüyor olman bizi üzse de sen bizim için hala minik bir bebeksin. İyi ki doğdun biricik kızımız. Bizlerle nice sağlıklı, mutlu yıllara.

Benim bir tanecik meleğim. Hayat sana ne getirirse getirsin, her zaman yanında olacağım. Sen benim için çok değerlisin. İyi ki doğdun melek kızım.

Sevgili kızıma mutlu yıllar! Benim için inanılmaz derecede değerlisin. Doğum gününün mutlu ve sevgi dolu geçmesi dileği ile.

Doğduğun gün hayatımın en büyük anıydı. Senin kadar dürüst, güzel ve zeki bir kızım olduğu için çok minnettarım. Prenses kızıma mutlu yıllar!

Kızıma Doğum Günü Mesajı

Canım kızım, doğum günün için sana dilediğim birçok şey var; sağlık, mutluluk, başarı ve nice güzellikler. Ancak senin için dilediğim en önemli şey dünyanın en akıllı, en sevecen, en güzel kızına sahip olmanın yaşattığı mutluluk. Umarım benim yaşadığım bu duyguyu sende tadarsın. Mutlu yıllar!

Hayatım boyunca bana verilen tüm hediyeler arasında şimdiye kadar aldığım en güzel hediye senin varlığın. İyi ki doğdun ve bize neşe getirdin. Tüm güzellikler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Genç bir kız yetiştirmek dünyanın en zor şeyi gibi gözüküyordu. Üstesinden asla gelemeyeceğimi düşündüğüm zamanlar oldu ama endişeli anlar buna değerdi çünkü sen her şeyin en iyisi oldun. İyi ki varsın canım kızım. Mutlu yıllar!

Sevgili kızım her zaman kendin olmayı unutma çünkü senden daha muhteşem kimse yok! Doğum gününü kutlar, sağlıklı neşeli nice yıllar dilerim.

Hayatımı sevgi, kahkaha ve sayısız unutulmaz anla doldurduğun için sana minnettarım. İyi ki benim kızımsın. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Seni kollarıma ilk aldığım o anda seni sonsuza dek seveceğimi biliyordum. Sen benim için çok özelsin.

Kızım, hayatta senin için her şeyin en iyisini diliyorum. Hayatın önüne çıkardığı her sorunun üstesinden gelebilirsin. Zorluklar karşısında her zaman dimdik dur. Ben hep yanında olacağım. İyi ki doğdun! Neşeli yıllar!

.

Kızıma doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top