Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe doğum günü mesajları yazımızda kardeşe gönderebileceğiniz doğum günü sözleri 2021 ve kardeşime doğum günü mesajı kısa bulabilirsiniz.

Hızlı Menü:

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Sırma saçlı güzel kız kardeşim. Pastanı süslediğimiz mumları üflediğinde havaya doğru uzanan beyaz bir duman olur ya hani, dudaklarımdan senin adın süzülürken duyduğum sevgiye benzetiyorum. İyi ki varsın. İyi ki benim kardeşim olmuşsun. Uzun yıllar hep beraber yaşamak dileği ile kardeşim.

Sana buradan avuç dolusu öpücüklerimi gönderiyorum kardeşim. Bil ki aklımdasın daima. Nice sağlıklı seneler görmen dileği ile iyi ki doğdun kardeşim.

Kederin bir deniz kumu kadar ufak, umutların bahar yağmurları kadar çok olsun. Gözlerinden dökülecek bir damla yaşın sebebi mutluluk olsun. Güzel kardeşim seninle beraber uzun yıllar ayrılmamak dileği ile doğum günün kutlu olsun.

Benim bu hayatta en değerli varlığım, hatta düşlerimde bile göremeyecek kadar değerli kıldığım kardeşimsin. Senin varlığınla bu hayat güzel ve kardeşim olmandan dolayı çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun güzellik.

Yaşamın boyunca yüzün hep gülsün hayatın hep mutluluk ile dolsun. Pişmanlığın hiçbir zaman olmasın. Sevincin her zaman daim olsun. Hayatta yaşayacağın güzellikler kat kat artsın. Ve o sevinçlerin içinde birlikte olmak dileği ile nice mutlu yıllara kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin doğum günün ve bir yılı daha hüzün ve sevinci ile geride bıraktın kardeşim. Yeni yaşınla birlikte yüreğinde dilediğin bütün dileklerin sana ulaşması dileği ile iyi doğdun diyorum kardeşim.

Yeni yaşına bastığında sana verilecek en güzel hediyeyi almak isterdim. Ama hediyelerin en güzeli zaten sensin kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Yaratanın bana verdiği en kıymetli varlığım olan kardeşim doğum günün kutlu olsun. İyi ki seni bana kardeş olarak göndermiş yaradan. Gelecek yıllarda güzelliklerle beraber yaşamanı diliyorum.

Umarım yeni yaşınla birlikte umutlarında tazelenir, gideceğin yollarda emin adımlar ile ilerlersin ve umarım yüzünden tebessüm eksilmesin. Hep güler yüzlü kalasın. Her zaman neşeli ve keyif dolu bir hayat yaşaman dileği ile doğum günün kutlu olsun kardeşim. Yeni yaşın sana şans getirsin.

Gül, eğlen, duygulan ama kederlenme. Gülmek ve eğlenmek hayatında hep var olsun kardeşim. Kaç yaşına girersen gir ruhundaki gençlik hiçbir zaman solmasın. Nice sağlıklı ve mutlu yıllara kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Sevgin yüreğimde her daim var olacağını benden daha iyi biliyorsun canım kardeşim. Yaşamındaki en güzel anılarda ve hayatın en zorlu zamanlarında omuz omuza olmak dileği ile iyi ki doğdun kardeşim.

Dünyaya ilk gözlerini açtığın vakit bir kardeşin oldu dediler bana ve o an dünyanın atmosferi değişti sanki burnuma kardeş kokusu gelmeye başladı, sonra odaya aldılar beni ve ilk o zaman karşılaştık seninle. Bana seni gösterdiler ve bu senin kardeşin dediler iyi ki de dediler. Geldiğin gün bayramım oldun, mutluluğum oldun umudum oldun, neşe kaynağım oldun. Şimdi yeni yaşına girdin ve hala yanımdasın. Hayatımın her anında yanımda olman dileği ile iyi ki doğdun kardeşim seni çok seviyorum nice mutlu yıllar dilerim.

Kardeşime Doğum Günü Sözleri

Kardeşliğin duygusu bu dünyada hissedilen duygular arasında hiçbir benzerlik taşımaz. Kardeşlerin ayrılması et ile tırnağın ayrılması gibidir. Bu hayatta hiçbir zaman ayrılmamak ümidi ile iyi ki doğdun kardeşim seni çık seviyorum.

Benim dünyalar güzeli kardeşim. Bir melek olarak doğdun, kardeşliğin tadını almamı sağladın. Sen bana ne yaptın böyle kardeşim tadın damağımdan gitmiyor ve bundan büyük mutluluk duymaktayım. Doğduğun gün bayramım oldu ve bugün o bayramı yeniden yaşıyorum. Nice mutlu yıllara kardeşim.

Benim koruyucu meleğim abim. Varlığın bana öyle güven veriyor ki bu hayatta. Sanki sırtımı dağa yaslamış ve önümde kalkanlar dizilmiş gibi hissediyorum yaşamımın her anında. İyi ki benim abimsin. Gölgende güvenle bir ömür huzurla yaşamayı diliyorum. İyi ki doğdun abim.

Bana seni gösterdiklerinde ‘’ bak bu senin kardeşin’’ dediklerinde çok kıskanmıştım. Ailenin hepsi seni sevecek ve beni sevmeyecekler diye üzülmüştüm. Ama öyle bir şey oldu ki ailem seninle beraber beni de sevdi. Seni onlar severken bende kendimi seni severken buldum. Bu duygu günden güne büyüdü kardeşim. Şimdi diyorum neden daha erken doğmadın. Ama olsun geldin ya yanımıza, girdin ya hayatımıza. Şimdi yeni yaşınla aynı duyguyu yeniden yaşıyorum ama bu seferki kıskançlık değil sevinç oldu. Doğum günün kutlu olsun güzel kardeşim.

Gördüklerime inanamıyorum. Kardeşim bir yaş daha büyüdü. Yaşın büyüdükçe daha da yakışıklı oluyorsun ve kızlar seni bizden ayıracak diye çok korkuyorum. Ama yine de büyümen çok hoşuma gidiyor. Nice mutlu huzurlu yıllar dilerim kardeşim.

Şu an senin yanında olsaydım boynuna atlar sım sıkıya sarılırdım sana, öpücüklere boğardım o güzel yüzünü ve güzel gözlerine bakarak doğum gününü kutlamak isterdim. Başka ayrı doğum günü yaşamamak ve tez zamanda buluşmak dileği ile iyi ki doğdun kardeşim seni çok seviyorum ve daima aklımda olduğunu unutma.

Bazen beni kızdırsan da bazen sözümden çıksan da tüm kıyafetlerimi izinsiz alıp giysen de kendi yatağın varken her geldiğimde benim yatağımda uyuduğunu görüp zorla seni yatağına taşısam da yine de seni çok seviyorum kardeşim. İyi ki doğdun haylaz çocuk.

Dünyadaki bütün çiçekler zamanı geldiğinde solmaya yüz tutar. Bir demir ya da bir cam parçası ne kadar sert olursa olsun mutlaka kırılmaya yüz tutar. Ama kardeşlik ne çiçekler gibi kırılmaya nede bir cam parçası gibi kırılıp dağılmaya yüz tutmaz. Kardeşlik kan bağı ile kenetlenmiştir. Bu kan bağımızı birleştiren yaratana şükürler olsun. İyi ki varsın kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Kardeşe doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top