Kandil Mesajları

Kandil mesajları yazımızda anlamlı kandil mesajları, etkileyici kandil mesajı ve kandil ile ilgili yazılar bulabilirsiniz.

Kandil Mesajları

Kandillerin bereketinin sofralarınızdan eksik olmaması ve tüm kandillerde leziz sofralarda buluşmanız ümidi ile. Kandiliniz mübarek olsun mümin kardeşlerim. Allah kandilinizi mübarek eylesin.

Şükrün göklere ulaştığı en kıymetli gecelerden olan bu gecede, dualarınız her daim iyilik koksun. Kalbinizdeki tüm iyiliği dileklerin dua kapılarından geçmesi ve umutların var olması umuduyla. Hayırlı kandiller.

Kardeşliğin ve aile olmanın böyle günlerde daha çok anlam kazandığı gerçeği ile içiniz huzur dolsun. Var olan tüm inancınız size ahiret boyu refakatçi olsun. Mümin kardeşim kandilin mübarek olsun.

Üç ayların bahşedildiği bu günlerin bizleri kurtuluşa erdirmesi ümidi ve huzuru içinde olalım. Kandilimiz mübarek, bereketli olsun. Allah’ın peygamberi şefaatçiniz olsun.

İslam’ın mübarek aylarının en güzel günleri bu geceler. Kandil geceniz hayırlı ve mübarek olsun. Rabbim ailenizi size bağışlasın ve hidayet versin.

Gökler ve yerlerin en kıdemli günlerine merhaba dedik. Semanın tüm kapılarında birlikte buluşacağız inşallah. Hayırlı kandiller.

Arşı titreten tüm duaların kalplerden çıkarak göklere ulaşması bugün olacak. Kalbin nişanesi olan imanınızın kuvveti daim olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Rablerine iman eden her Müslüman’ın bu günleri en hayırlı olanıdır. Sizlerin avuç avuç dualarınızın varlığı kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Kabul olacak her duanızın bir kapıdan geçmesi ve var olması bu günlerdir. Sabır selametleri var olmaya devam etsin inşallah. Kandiliniz mübarek olsun.

Aç ellerini Mevla’ya ve iste tüm dilediklerini. Kabul eden bir rabbin olduğunu unutmadan iste. Kandil gecende kabul olacak duaların faziletinde buluşalım inşallah.

Sofranızda afiyet ile, yuvanızda sıhhatle olacağınız bir ömür bahşolsunsun sizlere. Rabbim tüm dualarınızı kabul eylesin inşallah ve kandiliniz mübarek olsun.

Bedbahtlara, düşkünlere yardım eden bir rab vardır. Dua kapılarını önünüze seren bir rab vardır. Rabbin en kıymetli günlerini yaşadığımız bugünlerde, kandilimiz mübarek olsun.

Yağmurun toprağa değdiği andan, zemherinin buharlaşmasına kadar her zerremiz Allah’ın lütfudur. Lütuftan yararlanmak için istemeliyiz ki rabbimiz bize en güzel lütuflarını bahşetsin. Kandilimiz mübarek olsun.

Ümit edelim ki mahşer günü tövbelerimiz affolunsun. Kandil günümüzde edilen tüm tövbelerimiz kabul olunsun. Rabbim kandilimizi mübarek kılsın.

İlim öğrenmek için sahip olunan tüm kudretin kalbinde ve zihnindedir. Her duanda rabbine ilmi için şükret. Kandil gecende şükrün berekete erişsin inşallah.

Daha fazlası için Hayırlı Cumalar Mesajları

Mekân zaman fark etmeksizin elleri semaya açmak gerek. Elleri semaya açacaksın ki varlığına şükrettiğin rabbin seni işittiği an kabul etsin duanı. Kandiliniz mübarek olsun aziz dostum.

Rüzgâr eser kalbi okşar, rüzgâr eser ruhu okşar. Kalbinize esen her rüzgâr imanınızı okşasın. Kandiliniz mübarek olsun.

Kandil İle İlgili Yazılar

Dünya da barışlar ve savaşlar varsa sebebi insan evladı değil de nedir? Tüm dileklerin barışlar ile dolması umuduyla dua edelim. Kandiliniz mübarek olsun.

Mesafeler bizi ayrı gayrı tutsa da kalplerimiz dua ile birleşsin. Var olan umutlarımız ile dualarda buluşalım en kıymetlim. Kandilimiz mübarek olsun.

Korkunu hiçe sayma, yağmurlar dolsun kalbine. Korkuna yenik düşme, rüzgarlar değsin ömrüne. Her huzur buluşunda dualarının kabul olması dileği ile. Kandilin mübarek olsun.

İnsanlar vardır, dualarda buluşabilmek için en güzel örtülere bürünen. İnsanlar vardır kalplerindeki sevgiyi aktarabilmeyi isteyen. Kalbi hoş gönlü hoş insanlarla bir olun inşallah. Kandiliniz mübarek olsun.

Yoklukla sınanan, varlıkla terbiye edilen bir neslin evlatları olduk. Rabbim terbiye ve ıslah ederken bizi aykırı kullarından etmesin inşallah. Kandiliniz mübarek olsun.

Yükseklerde gözü olanın alçaklarda yeri hazır derler. Rabbim bizi dengeli kulları arasında var etsin. Birlik ve beraberlik arzusu duyduğumuz bu mübarek günlerde, kandilimiz mübarek olsun.

Kurduk kurduk can sıktık, yeri geldi ağladık sızladık hayata. Ahiret geldi çattı kapımıza, mübarek günlerin hatırına. Kandilimiz mübarek olsun ey mümin kardeşim.

.

Hayalleri gerçeğe çeviren, duaları işiten yüce rabbin hatırına avuçlarını aç ve şükret. Bu mübarek gecede kandilini en kıymetli namazınla şereflensin inşallah. Kandilin mübarek olsun.

Bir yudum su arar bulamazsın, avuç açıp dua eder bir göl bulursun. Dua kapılarının açıldığı bugün edeceğin tüm dualar kabul, kandilin mübarek olsun.

Ölmek belki de yeniden doğuşun hikayesiydi, biz belki de gerçek hayatımıza doğmayı bekleyen aciz kullardık. Bilinmezlikler içinde bizi bilinen en doğruya yönlendiren tek rabbe şükretmenin bugün doruklarında olacağız. Kandilimiz mübarek olsun.

Var olan ve yok olan her ne tür canlı var ise hepsi Allah’tan geldi ve Allah’a döndürülecek. Bizlerde sırasını bekleyen kullar olarak asıl var oluşumuzu bekliyoruz. Rabbim kandilimizi mübarek eylesin.

Merdi namerdi ayırt edemedik yahut biz onları görmezden gelir olduk. Rabbim merdi namerdi bizden uzak, hayırlı insanı yakın eylesin. Bu mübarek aylarda hayırlı ömürler, hayırlı ölümler nasip olsun inşallah. Hayırlı kandiller.

Uykusuz her sabaha, vesvesesiz her namaza bin şükür azizim. Kandilin böylece hayırlısı naip olursa, rabbim nice kandillere eriştirsin inşallah. Kandili şerifimiz mübarek olsun. Rabbim tüm duaların kabul edeceği, hayırlı dualar etmeyi nasip etsin.

Kandil mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top