İyi ki Doğdun Mesajları

İyi ki doğdun mesajları yazımızda etkileyici iyi ki doğdun mesajları, kısa iyi ki doğdun yazıları ve sözleri bulabilirsiniz.

İyi ki Doğdun Mesajları

Öyle bir günde doğmuşsun ki çiçeğim, hayatıma yeşere en güzel bahar oldun. İyi ki doğdun yaz baharım. Hayatıma kışın açan sümbüller bıraktın. Seni sevmem için, iyi ki doğdun.

Hep birlikte yaşlanmak istediğimiz o günlerin geleceği günü bekliyorum bir tanem. Baharların bizim için geleceği günleri bekler gibi birbirimizin olmayı bekleyeceğiz. İyi ki doğdun sevdiceğim.

Görmek için gözlerimi sana çevirdiğim zaman bana batığını fark etmem hayatımın başlangıcı oldu. İşte dedim o an, bu kadın benim için doğdu. İyi ki doğdun kadınım.

İşitmek istediğim tek ses senken başka seslere kendimi kapatıyorum. Beni bu kadar kendine nasıl aşık edebildin melek insan. İyi k doğdun yaz kuşum.

Bu hayat sana acı tatlı pek çok şey kattı biliyorum lakin senin gibi güzel bir insanı da bizim hayatımıza kattı. Bu acımasız hayatın bize en güzel kıyağı oldu. Sevgili dostum iyi ki doğdun.

Kelimelerin yersiz kalacağı bir anda gözlerine bakarak sana söylemek isteyeceğim on binlerce kelime arasından sadece şu cümleyi kurmaya gücüm yetiyor. İyi ki doğdun gül´i yarem.

Sonbaharların en sıcak gününü oluşturdun mutluluğunla. Eksik olmasın bu güneşli günleri açtıran gülüşün. İyi ki sen ve iyi ki seninle gelen her şey. İyi ki doğdun.

Kollarıma dolan sevgilim, bu güzel gününde kalbime en yakın yerde ol. İyi ki dünyamı şereflendirdin. İyi ki doğdun gül destem.

Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları

Sabah gözlerimi açınca seni hayatımın merkezinde görmek tarifi en zor lakin en muhterem duygularımdan birini açığa çıkarıyor. İyi ki doğdun gelecek kaygım.

Sarfı zor cümlelerin en derin mizahını senle yaptım her daim. Ve sen bahar gözlü delikanlım, bana bir dünya bahşettin. İyi ki doğdun cennet gözlüm.

Şimdi bana bir evreni bahşetseler, ellerine değişmem. İyi ki doğdun ve benim baharlarıma gün ışığı oldun.

Kalbimde bir boşluk vardı ta ki sen dünyama girene kadar. Şimdi o boşluğun yerini onca bahar onca çiçek kapladı. İyi ki doğdun güzel çehrelim.

Kal gitme demek için avaz avaz bağırmak istediğim tek insansın. Hayatımdan çıkan onca yaratığa rağmen iyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Kaderin yaptığı en güzel sürpriz olman dışında sayabileceğim binlerce tesadüfümün gerçekleştiği noktasın. Şimdi sen adamım, dünyama her yıl bugün yeniden katılıyorsun. İyi ki doğdun bahtım.

Aşksız geçen bir saniyemiz yokken, bunu her gün katlayarak tadıyoruz. Her saniyemiz olağan üstü bir ruhsallıkta geçiyor. Ve ben adamım sana her saniye daha çok tutuluyorum.

Kalbimin gittiği yolları izledikçe sana çıkan sokaklar daha da çoğaldı. Beni çıkmaz sokaklara bırakmayan o gülüşün sayesinde her adımım biraz daha gülü hale geldi. Varlığın şükrettiğim güzel insan iyi ki doğdun.

İyi Ki Doğdun Sözleri

Kaybımı kahrımı acımı sızımı her daim göğüsledin kadınım. Şimdi senin bu mutlu anında seninle olduğum tüm anları ve yeni yaşanacak anlarımızı güzelleştirmeye söz veriyorum. İyi ki doğdun dünyamı güzelleştiren hatunum.

Her saniyenin bir anlamı olmalı derken sadece adını kullanmak bile kafiydi bana. Şimdi her şeyim ve her anımsın sevgilim. İyi ki doğdun.

Gökyüzüne bakmak için bile tebessümüne ihtiyaç duyuyorum. Söyle bana güzel bakışlım. Dünya da sensiz ne yaparım? Bırakma beni gün doğuşum. İyi ki doğdun.

Kelimelerimi biriktirip sana cümleler kurmak istiyorum ancak bir şeyler mani oluyor. Sanki sana layık değil o cümleler. Daha iyisini bulmaya çalışırken adın geliyor bir tek aklıma. Bağışla beni kaderime eşlik eden armağanım. İyi ki doğdun diyebilmek için tüm bu çabam. Bağışla…

Umutlarıma bir damla da olsa sen umut katarak beni bu hayata alıştırdın dostum. Sen olmasan bir hiç olacak bu bedenim ve ruhum sen şahlandırdın. Kardeşliğin en güzel timsali oldun varlığınla. İyi ki doğdun ahiretim.

İçim içime sığmıyor kardeşim benim. Gülüşünü bir kez daha görebilmek için tüm bu çabam. Bana kattığın tüm güzelliklerin yanında belki bir hiç ama olsun. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Geceler ve karanlıklar bırak hakkedenin olsun. Sen tüm güneşli günler ve baharların insanısın. İyi ki güneş gibi doğdun dünyamıza, varlığınla mutlu ettin bizi.

Dostluk tanımı başka sıfatlarla eş değer olmayan en güzel oluşumdur. Sen de benim o tanımsız ama manası en kuvvetli bağımsın. İyi ki doğdun dostum.

.

Gökler ve arş şahidim olsun kardeşim, ben hayatta oldukça bir ailen her adim olacak. İyi ki doğdun tek ailem, her şeyim.

Korkularımla yüzleşirken, kavgalarımda, öfkemde ve tüm çığlıklarımda yanımda olduğun için dünyanın en şanslı insanı benim. Bana bu güveni ve desteği aşıladığın için sana minnettarım kardeşim. Sen olmasan her zaman bir yanımda eksik ve hırçın bir patavatsız olacaktım. İyi ki tanıdım sen güzel kalpli dostum. İyi ki doğdun ve bugünümde iyi ki varsın.

İyi ki Doğdun mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top