İyi Geceler Mesajları

İyi geceler mesajları yazımızda iyi geceler sözleri, anlamlı iyi geceler mesajları 2021 ve etkileyici iyi geceler sözleri bulabilirsiniz.

İyi Geceler Mesajları

Sevgilim uykuya dalmadan önce ve ilk uyandığımda aklıma gelen hep sensin. Seni seviyorum. İyi geceler

Canım arkadaşım Allah rahatlık versin. Tatlı rüyalar iyi geceler

Canımın içi birkaç gün sonra aynı yatakta gözlerimizi yan yana kapatacağız. Ayrı geçirdiğimiz son geceler. İyi geceler bir tanem.

O kadar aklımdasın ki rüyalarım bile seninle alakalı oluyor hep. Senin de rüyaların hep benli olsun sevgilim iyi geceler.

Sen gördüğüm en güzel kadınsın. Yarın bir an önce olsun diye sabırsızlanıyorum. O yüzden uyuyacağım seni seviyorum iyi geceler.

Şuan yatağımın yanındaki penceren gökyüzünü izliyorum. Tabi ki aklımda sen varsın. Gökyüzü ne kadar da eşsiz tıpkı senin gibi. Tatlı rüyalar bal gözlüm.

Sen askerdeyken akşamları erkenden uyuyorum. Şafak biran önce geçsin diye. Şimdi yine uyuyacağım sevgilim sen nöbetteyken. İyi geceler diğer yarım.

Canımın içi güzel uyu. Tatlı rüyalar gör. Seni çok seviyorum iyi geceler.

Sana dokunmak kadar seni rüyalarıma almakta dünyanın en güzel şeyi. Şimdi gözlerimi kapatıyorum. Yine rüyalarımda birlikte olalım diye. İyi geceler sevgilim.

Sensiz yatağım o kadar boş ki. Seni çok özledim karıcığım. Bir an önce sabah olsun ve evimize gel. Seni seviyorum iyi geceler.

Yatağıma yatıp seni düşünürken dinleniyorum biliyor musun? Tıpkı yanındayken huzur bulduğum gibi. Seni seviyorum mis kokulum. İyi geceler.

Sen bana iyi geceler demezsen bitmiyor o gece sabah olmuyor. Kendi kendime acaba üzdüm mü diye düşünürken buluyorum kendimi. O yüzden iyi geceler diyorum sevgilim inşallah sende bana dersin.

>İyi akşamlar mesajları< yazımıza göz atabilirsiniz.

Sen beni sevdiğinde iyileşiyorum ben mutlu oluyorum. Ve gecem mutlu geçiyor. Ah canına yandığım iyi geceler.

Yatağa yattığında vicdanında rahatsa gerisi halloluyor bir şekilde bu hayatta. O yüzden rahat uyu bu gece.

Bu gece çok soğuk bu şehir Üstünü sıkıca ört ve uykuya dal hadi. Ben sabah yine bıraktığın yerde seni bekliyor olacağım.

Sen birlikte olduğumuz rüyalarını anlattıkça isyan edesim geliyor ben neden göremiyorum diye. İnşallah bu gece rüyalarımızda buluşuruz. İyi geceler.

Önce sen sonra senli rüyalarım terk etti beni. Olsun aynı gökyüzü altında nefes alıyoruz ya oda yeter bana. Gecenin karanlığı üstümüzü örtsün.

Her gün daha fazla nasıl sevebilirim diye uyanıyorum güne. Bakalım yarın sabah daha ne kadar sevebileceğim seni. İyi uykular bir tanem.

Biliyorum ki bu karanlık gece bitecek ve sabahında ben sana kavuşacağım. O zaman yeniden başlayacağız seninle. İyi geceler hayat ışığım.

Aslında sen benim en güzel gecemsin. Hatta en güzel uyandığım sabahımda sensin. İyi uykular nefesim.

Anlamlı İyi Geceler Sözleri

Sana doyamadan yaşıyorum bu hayatı. Geceleri sadece rüyalarımda yetiniyorum. Sensizlik çok zor Uzaklarda bir yerler gece sana göz kırpıyor. Sabah sana kavuşabilmek dileğiyle sevgilim.

Dilinde bir dua olmak isterdim. Çünkü sen benim bu hayatta Allah tan istediğim en önemli şeysin. İyi geceler en güzel duam.

Senin olmak istiyorum diyemediğin insanlar vardır sadece iyi geceler diyebilirsin. İyi geceler

Yarın sabah kalktığınız da kimse bana iyi geceler demedi diye üzülmeyin ben sizin için bırakıyorum buraya. İyi geceler.

.

Canım arkadaşım bak yarın senin için çok önemli bir gün erkenden uyu ve dua etmeyi sakın unutma. Heyecanını içimde hissedebiliyorum. Tatlı uykular.

Uyku bile beni terk etti. Sen de haklısın kendince. O yüzden sana da iyi geceler yüzünü sesini hiç duymadığım sevgilim.

Her gece bu gece bana iyi geceler diyecek diyorum. Uykum geliyor ama sen gene gelmiyorsun. Olsun yine de benden sana iyi geceler.

Bazen gecenin sessizliğinde seni ne kadar çok sevdiğimi avazım çıktığı kadar bağırmak geliyor içimden. Sonra yat deli diyecek herkes diyorum. Ama sen bil yeter seni seviyorum iyi geceler diğer yarım.

Ben çok şanslıyım her gece beni severek uyutan ve iyi geceler diyen bir karım var. Peki bir iyi geceler için günlerdir aylardır senelerdir bekleyenler? Belki sevdiğinizin yerini tutmaz ama iyi geceler.

Annem oralarda bir yerlerde beni duyuyorsun biliyorum. Kokuna, sevgine çok ihtiyacım var anne. Beni duyduğunu biliyorum iyi geceler can kuşum.

Gece dünyanın üstünü örttüğü gibi günahlarımızın da üstünü örter mi? Neyse hayıflanmam bitmeyecek size iyi geceler a dostlar.

Sensizlik tam bir çaresizlikmiş meğer. Bana geldin hayatım anlamlandı. Hep benim kal. İyi geceler

Yastıkla yatınca kafanızda rahat oluyor güvenin bana. İyi geceler.

Karanlıktan ne kadar korktuğunu bilip gece olunca yanında olamamak çok zor ama kalbindeyim korkma sevgilim. İyi geceler.

Yastığıma kokun sinmiş. Bu gece benden mutlusu yok. Kokunla uyuyacağım. İyi geceler mis kokulum

Gözümün önünde değilsin belki ama rüyalarım da sen varsın. Bunu sakın aklından çıkarma ve bunu düşünerek uykuya dal. İyi geceler nefesim.

Sabahında sana kavuşmak olan geceleri daha da çok seviyorum. Yine sabah benimsin. İyi geceler cennet kokulum.

>Sevgiliye iyi geceler mesajları< için tıklayın.

Yaklaşık 35 gün sonra aynı yatakta yatacağız ve ben senin gözlerine bakarak uykuya dalacağım. En güzel gecelerim onlar olacak aslında ama olsun bugünlere de şükür. İyi geceler eşim.

Güzel gözlerin günün yorgunluğu ile kapandığında benim gözlerimde senin gözlerinin hayali olacak. Kapatırken gözlerimi tek dileğim düşlerime gelmen sevgilim. İyi geceler.

Sabah seni yine bekliyor olacağım. Biliyorum geç kalacaksın ama ben seni bir ömür beklemeye hazırım.

Bebeğim dokuz ay sonra geldin kucağımdasın. Güzel kokulu bebeğim koynumda yatıyor olman en büyük hediye bana. Sabah ilk bana açacaksın o güzel gözlerini. İyi geceler bebeğim.

Canım arkadaşım o sana iyi geceler demedi diye hayat durmuyor ya. Bak yaşıyorsun nefes alıyorsun. Oda elbet bir gün iyi geceler diyecek ama şimdilik benimle idare edeceksin. İyi geceler.

Yüzün gözümün önünden gitmiyor. Bir insan her gece aynı yüzü düşünerek uyuyabilir mi? Ben uyuyorum. İyi geceler balım.

Çiçeğim, gözümün nuru kötü hiçbir şeyi aklına getirme ve hiçbir şey düşünmeden uyu. Sabah yeni bir gün doğacak ve ben o güzel gözlerini görmek için sabırsızlanıyor olacağım. Sana aşığım. İyi geceler.

Babacım askerdeki oğlun nöbete kalktı gene bu gece. Gökyüzüne bakıp ailesini düşünüyor ve varlığınıza şükrediyor. Siz rahat uyuyun babacım ben buradayım. İyi geceler.

Gülmenin ruh sağlığına iyi geldiğini ben değil doktorlar söylüyor sevgilim. Seni her düşündüğümde yüzümdeki gülümseme de bana iyi geliyor. Yine bu gece sayende gülümseyerek uyuyorum iyi geceler sevdiğim.

Yarın zorlu bir sınav seni bekliyor olacak. Ama unutma ki geleceğini şekillendirecek olan sensin ve senin hayallerin. Bu gece iyi uyu iyi dinlen. Sabah kapıda bekliyor olacağım. İyi geceler

Yaz geldi yine sivrisinekler çıktı meydana. Gene uykumu kaçırıyorlar o tiz sesleriyle. Olsun bana da seni biraz daha fazla düşünmek için bahane çıktı. İyi geceler tatlım

Şimdi sen uyuyorsun ben de uykumdan uyanmış gecenin bir yarısı seni ve o güzel gülüşünü düşünüyorum canımın içi. Mutlu uyan neşe kaynağım.

İyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top