İyi Akşamlar Mesajları

İyi akşamlar mesajları yazımızda iyi akşamlar sözleri, sevgiliye iyi akşamlar mesajları ve anlamlı iyi akşamlar yazıları 2021 bulabilirsiniz.

İyi Akşamlar Mesajları

Mutlu bir sabahın ardından gelen şu gecenin güzelliğini kutlarım efendim, iyi akşamlar diliyorum,

Günün her saatinin ayrı bir güzelliği vardır, sabah olunca güneşin parlaklığı huzur verir insana, akşam olduğu zaman ise, yıldızların, ayın güzelliği kaplar bedenimizi, mutlu akşamlar diliyorum.

Yarın ki sabaha umut ile uyanmak dileği ile iyi akşamlar.

Günün vermiş olduğu bu derin yorgunluktan sonra gelen akşamın mutluluğu her daim sarsın sizi iyi akşamlar efendim.

En güzel türküler, en güzel şiirler, en güzel sözler akşam söylenir, yeri gelir bu bir sevgiliye olur, yeri gelir bu bir arkadaşa, dosta olur ve yeri gelir bu anne, babaya olur, tek bir ortak yönü var o da bu güzellikler genellikle akşamları olur, huzur dolu geceler diliyorum, iyi akşamlar

Akşam-ı şerifleriniz mübarek olsun efendim.

Ailenizle huzur dolu, güzelliklere bezenmiş bir mutluluk diliyorum, iyi akşamlar.

Bir araya gelmiş bir ailenin en huzur bulduğu zaman akşam saatleridir, berki gözler de hafif bir yorgunluk belirir fakat birlikte olmanın verdiği huzur bu yorgunluğu alır götürür, her daim aileniz ve sevdikleriniz ile mutlu olmanız dileğiyle iyi akşamlar.

Sevgiler yalnızca güzel günler de veyahut Cuma günlerinde söylenmez, sevgiler her zaman her yerde söylenir, seni seviyorum, iyi akşamlar.

Her gününüz, içinizden geldiği gibi olsun, iyi ki varsınız, iyi akşamlar.

Dostluk, arkadaşlık, kardeşlik, komşuluk gibi yakınlık uyandıran kelimler, lafzen bakıldığında birer basit kelime gibi gözüküyor olsa da manası itibarıyla en değerli insanların konumunu göstermektedir, tüm değerli insanlara iyi akşamlar.

Bir şehrin üstüne gece çöktüğü zaman, bazen aydınlıkta bile gözükmeyen sevgiler belirir insanın içinde, bir anda bir özlem sarar seni, sevdiğin insanları özlersin, şimdi eğer sen bu mesajı okuyorsan demek ki sen de o insanlardan birisin, iyi akşamlar.

Her gününüz bereketle geçmesini diliyorum, sizin gibi güzelliği, mutluluğu hak eden bir insanın gecesini kutlarım, iyi akşamlar.

En derinden çalan bir türkünün verdiği o tatlı hissin sahibi siz değerli dostlarsınız, iyi akşamlar diliyorum.

Sizi her daim mutlu görmek istiyorum, başka türlüsü yakışmıyor, iyi akşamlar efendim.

İyi Akşamlar Sözleri

Bir insanın yanında kıymet anlaşılmıyor maalesef, ne zaman uzak kaldın işte o zaman anlarsın sevdiğinin yokluğunu, zamanında değer bilmek gerekir, sen güzel insan iyi ki varsın, her daim beraber olmak dileğiyle iyi akşamlar.

Bazen sabah uyanır geceyi beklerim gün boyunca, gece gelsin de eşimle, dostumla buluşabilmek için, akşamı beklememe sebep olan güzel insan iyi akşamlar.

Allah sizi mutluluk kelimesi içerisinden çıkartmasın, Allah sizi iyiliğe, güzelliğe boğsun, Allah size en güzel hayatı versin, beddua gibi dua ettiğim için de Allah beni affetsin, iyi akşamlar.

Bir yudum çayın tadı yalnızken çıkmaz paşam, sevgine layık insanlarla içmek gerekir ki o yudum lezzet versin insana, bir lokma yemek tat vermez paşam, o sofrada sevginle yeşermiş insanlar olmasa, iyi ki varsın, iyi akşamlar diliyorum.

Her yattığın gecenin ardında yepyeni, mutlu bit hayat olmasını temenni ediyorum, size ve ailenize de iyi akşamlar diliyorum.

Hatırlamak, hatırlananı mutlu eder çünkü unutulmak en kötü erdemdir, ben bugün sana bu mesajı yolluyorsam bil ki, aklımda, fikrimde ve zikrimde her daim sen de varsın değerli insan, iyi akşamlar.

Sevgi bir çiçeğin en güzel kokanı gibidir, herkes onu koparmak, götürmek ister oysaki kopardıktan sonra daha çok sevmezsen eğer, çiçek solar ve küser insana, biz çevremizde ki çiçekleri çok seviyoruz, hiçbir zaman bize solmamaları dileği ile iyi akşamlar.

Hayat, her sabah yeniden kavuşmak umudu ile geceye gözünü yummaktır, arkadaşını dostunu paha biçilmez bir his ile sevmektir, hayat kısacası değer bilmektir, ben sana sonsuz değer veriyorum güzel insan, iyi akşamlar.

Akşamlarımı güzelleştiren bazı insanlar var mesela şu an onlardan birisi bu mesajı okuyor belki de hafiften de tebessüm ediyor ama hiç gerek yok çünkü sen tüm güzel iltifatları hak ediyorsun, iyi ki varsın, iyi, huzurlu, güzel akşamlar diliyorum.

Sen benim akşam yemeğinden sonra ki çayım gibisin, sen evde kalmış en son ekmek parçası gibisin, sen bir anda ihtiyaç duyulan yara bandı gibisin, yani kısacası sen vazgeçilmez olanımsın, iyi akşamlar.

.

Hocaya sormuşlar; hocam en iyi insan hangisidir? Hoca hemen cevabı yapıştırmış; insanlara iyi akşamlar mesajı atan kimsedir. İyi akşamlar güzel insan.

Akşamı, akşam yapan ay değil yıldız hiç değil, karanlık hiç değil, akşamı akşam yapan bir hoş sohbet, bir tatlı dil, bir güzel dosttur. Yıllar boyu hayatımızı güzelleştiren birçok insan oldu, belki de hiçbir zaman değer bilemedik, bir güne bir gün karşımıza alıp, seni seviyorum, iyi ki varsın diyemedik, kısacası değerlerini içimizden çok bilsek bile onlara hiçbir şekilde gösteremedik, sana sesleniyorum güzel insan seni çok seviyorum, iyi akşamlar diliyorum.

İyi akşamlar sözleri yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top