Hayırlı Cumalar Mesajları

Hayırlı cumalar mesajları yazımızda cuma mesajları, cumanız mübarek olsun mesajları ve farklı cuma sözleri 2021 bulabilirsiniz.

Hayırlı Cumalar Mesajları

Rızık sadece mal ve para değildir. Bilakis rızık, sevilen ve değer verilen her şeydir. Rızkın bol, cuman mübarek olsun.

Günlerin efendisi olan cuma günün, her mutluluğa ve güzelliğe gebe olsun. Cuman hayırlarla dolsun.

Her cuma bir umuttur. Duaların kendisinde kabul olunduğudur. Dualarında bu mübarek günde yer almak ümidiyle..

Tüm sevinçler daima kalbinde yer alsın. Sevdiklerinle hiç bir zaman imtihan olmayasın. Duaların kabul, cuman mübarek olsun.

İlk insandan bu zamana kadar gelen herkesin güzel dilekleri senin olsun. Cuman mübarek, duaların makbul olsun.

En bereketli gün olan cuma gününün bereketi üzerine olsun. Yüzün her daim gülsün ve kalbin sururla dolsun. Cuman mübarek olsun.

Gafillerin gafletten uyandığı gün olan cuma günün, seni de karanlık olan her rüyandan uyandırarak aydınlıklara çıkarmaya vesile olsun. Cuman mübarek olsun.

Günahları iyiliklerle örtmeyi tavsiye eden, bu mübarek günde tüm günahlarından geçsin. Cuman her yönden bereketli geçsin.

Kabul oluşu garanti olan dualardan birisi de, bir kişinin arkadaşının arkasından ettiği duadır. Cumanı kutlarken, en güzel dualarımda adının geçtiğini unutmaman temennisiyle..

Kimileri nasibini sadece dünyada yerken, kimilerinin nasibi ise ötelere saklanır. Bu mübarek günün hürmetine iki cihanda nasibi olanlar arasına katılmanı diler, cumanı tebrik ederim.

Her günün bir güzelliği vardır. Cuma gününün güzelliği ise, değerinin büyüklüğü kadardır. Değerlimin cumasını kutlar, duamda olduğunu daima bilmesini isterim.

Aslında tek günden yani sadece bu günden ibaret olan dünyanda, pişmanlıklara yer olmasın. Cuman mübarek, duaların makbul olsun.

Her amelin ihlâsla yapılanlar arasında, her duan makbul olan dualar arasında olsun. Cuman mübarek olsun.

Tüm incinmişliklerin son bulduğu bu günde, hiç bir hüzne yer kalmasın kalbinde. Cumanı en içten dileklerimle kutlarım.

Kindar olmayan kişinin, dostu çok olur. Dostların bol, duaların makbul, cuman mübarek olsun.

Dostların çokluğu, kişinin kendisini güvende hissetmesine sebeptir. Dostlarımın aynı zamanda en büyük servetlerimin cumasını gönülden kutlar, dualarında anılmayı beklerim.

Konuşan bir gün pişman olabilir fakat sukut eden daima rahattır. Tüm pişmanlıkların geri de kalmasını temenni eder, cumanızı tebrik ederim.

Küslüğü ilk bitiren en çok ecri alacaksa, cumayı ilk kutlayanın da daha karlı çıkması muhtemeldir. Cumanı kutlar, esenlikler dilerim.

Mübarek Cuma Mesajları

Adem’in (as) affedildiği, Yunus’ un (as) balığın karnından çıkarıldığı, kainatın yaratılışının tamamlandığı mübarek cuma gününüzün bereket ve huzurla geçmesini dilerim.

Sevginin paylaşıldıkça arttığı gibi, huzur da paylaşılınca artar. Huzurunuz daim, cumanız mübarek olsun.

Bu günün aydınlandığı gibi, tüm karanlıklar ve içte hapsolunan dualar da ışıkla dolsun. Cumanız mübarek olsun.

Doğru olmaya çalışmak kişiyi doğruluğa götürür. Huzurlu ve sevgi dolu yaşamaya çalışanda, bir gün mutlaka buna nail olur. Bu mübarek gününüz nail olmak istediklerinize vesile olsun, cumanız mübarek olsun.

Öfkeli insana en güzel cevap, yumuşaklıkla verilendir. Ahmak olana verilecek en güzel cevap ise, susmaktan başkası değildir. Hayırlı cumalar.

Başarının sırrı, başaracağına duyulan güvendir. Tüm işleriniz ve istekleriniz başarıyla sonuçlansın. Hayırlı cumalar.

Cömertlik sadece, mal paylaşımı değildir. Asıl cömertlik, sevgi ve değeri paylaşmak, aynı zamanda duanda yer ayırmaktır. Dualarınızda yer almak ümidiyle, cumanız mübarek olsun.

.

Her günün, cuma günü gibi bereketli ve huzur dolu geçsin. Cuman sana daima yaşayacağın hayırlar getirsin. Hayırlı ve huzurlu cumalar.

Bereketinle kuşat bizi ey cuma! Hayrını üzerimize yaydığın gibi.. Hayırlı cumalar.

Ey cuma! Al içimdeki tüm hüznümü ve bana ver olması gereken umudumu. Hayırlı cumalar.

İşlenen hiçbir günah, rahmetten daha büyük değildir. O halde hiç bir zaman ümidinizi kesmeyin. Hayırlı cumalar.

Tertemiz bir hayatla yaşayıp, güzel bir ölümün nasip olmasını temenni ederim. Cumanız tüm güzelliklere yol olsun. Hayırlı cumalar.

Çocukların saflığı kadar saf bir hayata sahip olasın.  Bu mübarek günde, tüm hayırlara nail olasın. Cuman mübarek olsun.

Cumalar, bize benliğimizi ve kimliğimizi hatırlatan değerli bayramlardır. Cumalarınız bayram, dualarınız makbul olsun.

Dirilerin ve ölülerin ziyaret edildiği bu mübarek cuma gününüzü kutlar, ölmüşlerinize rahmet ve sağ olanlara afiyet dilerim.

Ten ne kadar beslense de bir gün şüphesiz toprak olacak. Bu yüzden ruhun beslenmesi en güzel sonuçları doğuracak. Zira ruh, daima yaşayacaktır. Hayırlı cumalar.

Güç tükense de bilgi daima yaşar. Bilgiyle dolu bir gün geçirmeniz temennisiyle, cumanız mübarek olsun.

Kıyamete yaklaştığımız bu devir de en zor bulunan şey, hakiki dosttur. Sayılı dostlarımın ve inci tanelerimin cumasını en içten dileklerimle kutlarım.

Hikmete ulaşmak için, bilgi hazinesini elde etmeye ihtiyaç vardır. Hayırlı cumalar.

Ömer b. Hattab’ ın dediği gibi; ” boş durmak mahvolmaktır”. Dolu dolu geçen bir cuma geçirmeniz temennisiyle..

Üzüntünü rahatlıkla söyleyeceğin dostlar edin. Zira düşmanların üzülmüş gibi görünse de mutlaka içten sevinecektir. Gönlüme huzur veren ve derdimle dertlenen tüm dostlarıma selam olsun. Cumanız mübarek olsun.

Hayırlı cumalar mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top