Etkileyici Doğum Günü Mesajları

Etkileyici doğum günü mesajları yazımızda kısa doğum günü mesajları, eşe etkileyici doğum günü mesajı ve sözleri bulabilirsiniz.

Etkileyici Doğum Günü Mesajları

Sen benim Allah’tan dilediğim, göklere uzanan ellerimsin. Sen benim gözümden akan gözyaşım, hasretimsin. Seninle yaşadığım günler, ömrümün en güzel günleri. Doğum günün kutlu olsun.

Kalp midir insanı sevdiren yoksa yalnızlık mıdır? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın. Baharın gelişi gibi, ruhuma cemre diye düştün. Ruhuma bahar geldi. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Birlikte yaşlanalım, nice nice yıllara güzel melek.

Gönlümün meclisinde bir tek sen konuş isterim, kimse dokunmasın aşkıma. Yer gök şahidimdir ki yoktur senden başka kimsem. Doğum günün kutlu olsun. Elini kalbinin üstüne koy, gözlerini kapat ve beni düşün. Ruhumu sana gönderiyorum, sana öpücükler gönderiyorum, yeni yaşın kutIu oIsun.

Doğduğun gün benim dünyama bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Benim çay sevdam senden, çünkü demlikte nefesin, bardakta gamzen var. İyi ki doğdun hayatımın aşkı. Kalbimi sana emanet ettim, dilimden düşüremediğim sevdamsın. Kalan hayatımda ömrüm olur musun? Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara.

GeIecek günlerin senin için, her yeni günün bir önceki günden daha güzeI, dileklerin gerçek ve seni mutIu edecek şekiIde oImasını diIerim. Senin sevgin ve sen benim için yerin gönüIde hep özeIdir. Senin varIığın bin insana bedeIdir. İyi ki doğdun. Nice seneIer.

İyi günde kötü günde bir olduk seninle. Senin gibi bir arkadaş herkese nasip olmaz, ben çok şanslıyım.  Geçirdiğimiz tüm güzel anılara yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlığın kıymetini anladığımız şu dünyada, sana yeni yaşında sıhhat ve afiyet diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

Seni tanıdığım ve hayatımın değiştiği gün dün gibi aklımda. O günden bugüne hayatıma kattıkların için sana teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

Daha fazlası için Doğum Günü Mesajları

Sen hep mutlu bir çocuk oldun, geçmişinde de hep mutluydun, geleceğinde de hep mutlu olman, bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Bugünü yeni hayatının başlangıcı, en güzel günlerin ilk günü ilan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun. Ben öyle her zaman süslü, romantik sözler kullanmayı beceremem. Bence önemli olan samimi, kalpten gelen sözlerdir. Beraber yaş alalım, yaşlanalım.

Kısa ve öz bir mesaj yazmak istiyorum. Sana binlerce kokulu öpücük ve sevgi yolluyorum. Tabi ki unutulmadın. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun! Gez, eğlen ve çok sev. Daima gül. Kaç yaşında olursa ol her şeyin en güzeli senin olsun. Hayatta karşına çıkan zorlukları yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar şanslı, ümidini kaybetmeyecek kadar inançlı olman dileğimle.

Her doğan güneş, yeni bir gün, umutIarının artacağı ve batan güneşte mutIuIuğuna mutIuIuk katacak yeni bir gece oIacak yeni bir yaş diIiyorum. İyi ki doğdun. Gece uykuya daldığında, AIIah’ın sana gönderdiği meIekIerin kanatIarı o kadar büyük oIsun ki, en masum bile seni korusunlar. İyi ki varsın.

Dünyaya ilk geldiğin gün seni çok kıskanmıştım seni, kavga ettik, küstük, barıştık ama bil ki; hep sevildin ve çok sevileceksin. Mutlu yıllar! Doğum günün kutlu olsun.

Etkileyici Doğum Günü Sözleri

Bana tüm yaşattıkların ve yeri doldurulamaz hatıralarımız için teşekkürler. Kardeşlik sonu olmayan arkadaşlıktır. İyi ki doğdun. Sana doğum gününde bir sürü dilek gönderiyorum canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Böyle merhametli böyle duygusal bir kardeşim olduğu için hayatıma yön verdiğin için Allah’a şükrediyorum. Hayal edebildiğim en büyük hazinem kardeşimin olmasıydı. Doğum günün kutlu olsun. Yıllar boyunca yanımda ol, hep omuz omuza. İyi ki doğdun kardeşim.

Sana olan hislerimi 160 kısa karaktere neIer sığdırabiIirim diye düşünüyorum ancak kelimeler kifayetsiz kalıyor. mutIu bir yaş ve sevgi doIu nice yıIIar diIemekten başka bir şey geImiyor. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sesim güzeI oIsaydı eğer sana serenat yapardım ama sana bir doğum günü şarkısı bile söyIeyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyIe kısa bir mesaj çekiyorum. MutIu yıIIar! Doğum günün kutIu oIsun. Nice yaşIara…

Yılların sonbahar yaprakları gibi dökülüp, sevgilerin eksildiği ve insanların değer kıymet bilmediği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insan sensin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Bu doğum gününde, yaş pastanın etrafında kimi istersen, tüm sevdikIerin, kaIbinin etrafında sevgiIerin, senin etrafında hayaIIerin oIsun. YıIIarın yormadığı, yoIIarın tüketmediği, dostlukların unutulmadığı bir ömür için bu doğum günün, sevmeye sevilmeye doyduğun yeni yaşın başlangıç oIsun.  Yeni yaşında diIediğin tüm güzeIIikIeri, beklemediğin sürprizIeri getirsin. Mutlu yıIIar! Doğum günün kutlu olsun.

Bugün kalk ve pencereyi aç. Güneşten yayılan enerjiyi doldur içine. Kötü niyetli insanlardan uzaklaş, yeni bir gün seni bekliyor ve yaşanacak güzel bir yaş seni bekliyor. Doğum günün kutlu olsun.

Etkileyici doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top