Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Eski sevgiliye doğum günü mesajı yazımızda göndermeli doğum günü mesajları, eski sevgiliye doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Yaşadığımız o güzel günlerimiz hiç unutulmasın, güzel yüzünden gülümsemeler, temiz kalbinden huzur eksik olmasın. Ben yaşadıklarımdan pişman olmadım. Hiçbir zaman keşkeler geçmişi geri getirmedi.  Yeni yaşın da gönlüne göre bir yaşamın olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sen bir zamanlar benim gönlümün ışığıydın, sen gittin ben hep karanlık kaldım. Doğum günün hep aklımda ve hiç unutmayacağım. Sen gidiyordun ve susuyordum. Belki konuşabilseydim gitme kal deseydim şimdi her şey çok farklı olacaktı.  İkimizin payına düşen kader buymuş. Doğum günün kutlu olsun.

Ne zaman eski günler aklıma gelse ne güzel günlerdi o günler diyorum. Bugün senin en güzel günün, iyi ki doğdun. Hayatımın en güzel günlerini yaşatan güzel kadın. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş gibiydin, beni yaktın, yıktın. Kalbim senin yanında eridi işte. İyi ki doğdun canım, iyi ki vermiş yaradan seni bana. Bir güneş gibi doğdun hayatıma, ışığınla mutlu ettin. Sevgiyle kal.

Bana yaşattığın acıları hala unutamadım. Beni bırakıp gittiğin gün hala aklımda, umarım benim yaşadıklarımı sende yaşarsın, yeni yaşında da mutlu olamazsın. Ah etmiyorum ama ben mutlu değilim sen de olma.

Daha fazlası için Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Bugün senin doğum günün. Belki de birçok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı. Çünkü içten sevgiyle yazılmış bir mesajdır. İkimizde de hata vardı belki ama bizim kaderimiz böyleymiş. Yine de teşekkür ederim yaşadıklarımız için. Doğum günün kutlu olsun.

Hasret çekmek güzeldir eğer sonunda vuslat varsa. Sen benim hem hasretimsin hem de vuslatımsın. İyi ki doğdun. Nefesin, sonsuzluk gibi. Seninle geçsin bugünüm de yarınımda. İyi ki girdin hayatıma sevgilim. Dilerim yeni yaşın sana mutlulukların en güzelini getirir, başarı ve huzur versin.

Yokluğun suya yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı veriyor. Sen benim için nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun sevgilim. Çok sevdik ama olmadı, ayrılığın önüne geçemiyor insan.

Her şey yolunda giderken birden tersine bir sonbahar rüzgârı ile savrulan yapraklar gibi savruluyor hayatlar. Benim hayatımın neşesi seninle beraber bitti gitti. Unutmadım seni, unutamadım hiçbir şeyi. Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim eski ama eskimeyen sevgilimsin. Eski deyince geçmişte kalamıyor işte bazı şeyler. Doğum gününü bu sıfattan bağımsız, sadece iyi ki varsın demek için kutlamak istedim. İyi ki geçtik birbirimizin hayatından.

Eski Sevgiliye doğum Günü Sözleri

Kendimi kandırmaya çalışmaktan yoruldum, yalan söyleyip aksini iddia etmektense seni hala özlediğimi kabul ediyorum. Doğum günün kutlu olsun. Doğduğun gün bulutları aşarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatıma. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Bende bitmeyen bir sevgin var ki, dalgaların sahile vurması gibi, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun. Seni bir sevgili olarak unutmuş olabilirim ama seni her zaman bir arkadaş sevmeye devam edeceğim.

Eski sevgili deyince, eskide kalmayacak birisin benim için. Her zaman da öyle olacaksın. Nice mutlu yılların olsun. Aynı yollardan sonra ayrı yollarda yürüdüğümüz için doğum gününü unutmuş gibi davranmanın bir anlamı yok. Asla da unutmayacağım.

Hayalini kurduğun her şey dilerim gerçek olur. Seni çok sevmiştim ama olmadı, başaramadık. Sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle, nice yaşların olsun sevgilim. Unutmadım, unutamayacağım.

İnsanların ne dediği ne düşündüğü umurumda değil. Eski sevgiliyle arkadaş kalınabilir. Şimdi senle ben iyi iki arkadaş olduk.  Doğum günün kutlu olsun. İnsan eski günlerini özler mi diye soracak olursan. Yaşanılan şeyler güzel olunca geçmişe her zaman özlem duyuyorum.

Eski geçmişte kalandır sadece, sen benim geçmişte kalanım değilsin o yüzden eski sevgilim demiyorum. Sen bende hiçbir zaman eskide kalmayacak ve eskimeyeceksin. Doğum günün kutlu olsun. Gönlünce bir yaşın olsun. Ben senden sonra öyle bir haldeyim ki ne seni unutabiliyorum, nede senin yerine başka birini sevebiliyorum. Unutmadım, unutamam bugün senin doğum günün, kutlu ve mutlu olsun.

Geçmişle barışmanın tek yolu olduğu gibi kabul etmektir. Paylaştığımız tüm unutulmaz anıları unutmaya çalışmıyorum artık. Eski sevgilim, kutlu olsun doğum günün. Hayatımdan geçerken bana güzel ama acı veren anılar bıraktın.

Hayatımın en değerlisi sendin. Seninle olduğum için çok mutluydum. İyi ki doğdun aşkım. Bugün doğum günün olduğu için değil, sen benim için her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Birlikte yaşadığımız hiçbir anı, hiçbir günü unutmadım ben seninle.  Bir daha gelsem dünyaya, yine o günleri seninle yaşamak, seni yine sevmek isterdim. Bana yaşattığın güzel günler için teşekkür ederim sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Biliyorum artık çok geç, her şey geride kaldı. İkimiz de başka hayatlara savrulduk. Seni rahatsız etmemin tek sebebi doğum gününü kutlamak içindir. Doğum günün kutlu olsun.

Eski sevgiliye doğum günü mesajı yazımızın sonuna geldik.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top