Enişteye Doğum Günü Mesajları

Enişteye doğum günü mesajları yazımızda teyzenin, halanın, ablanızın kocasına gönderebileceğiniz enişteye doğum günü sözleri 2021 bulabilirsiniz.

Enişteye Doğum Günü Mesajları

Evet, belki hayatımıza daha sonra girdin ama her zaman yanımızdaymış gibiydin bize böyle hissettirdiğin için teşekkür ederim, her daim beraber olmak dileğiyle, iyi ki doğdun eniştem, doğum günün kutlu olsun.

Şu enişteler pamuk şekeri gibi, ne söylersen söyle hiçbir zaman kızmazlar sana, hangi hatayı yaparsan yap darılmazlar sana, bir ağabey bir kardeş gibi davranırlar insana, iyi ki varsın enişte, doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Hani bazı insanlar vardır ya keşke daha önce tanısaydım dediğin, işte enişte sen o insanlardansın, o kadar güzel bir yüreğin var ki insan keşke daha önce tanısaymışım diyor, ama olsun hiç tanışmamış olabilirdik, iyi ki doğdun eniştem, doğum günün kutlu olsun.

Enişte, bir sevdiğini teslim ettiğin bir evin kapısıdır, sevdiğinin verirsin ona koruyup kollar, ona değer verir, onun akrabalarına arkadaşlarına da sevgi gösterir onları da sever, enişteler bir sevgi abidesidir, onların değeri ve kıymeti her zaman bilinmeli ve unutulmamalı, seni çok seviyorum, iyi ki varsın enişte, doğum günün kutlu olsun.

Yaşlı eniştem, bir yıl daha geldi geçti ve biz birbirimize her geçen günde daha çok sevgi besledik, iyi ki varsın eniştem, hayatımıza girdiğin ilk günden bu yana bize sevgiden, güzellikten başka hiçbir şey göstermedin, iyi ki ailemizin bir parçasısın, doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

Sözlükte sana enişte denebilir ama benim gözümde sen kral bir abisin, her zor zamanımızda yanımıza koşan, bizi sebepsizce seven, bize çok yakınıymış gibi davranan bir meleksin sen, iyi ki doğdun seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Ailemizin geç kalmış güzelliği, vazgeçilmez sevdası, sevgi dolu pıtırcığı olan eniştem, daha önce seni çok sevdiğimi söylemiş miydim acaba, seni çok seviyorum enişte, iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Enişteme Doğum Günü Sözleri

Hani ilk gelişin de yüzünde ki o masumluk o yabancılık var ya, işte ben o zaman seni sevmiştim zaten ama zamanla içindeki güzelliği göre göre daha çok sevmeye başladım, iyi ki varsın eniştem, doğum günün kutlu olsun güzel insan.

Enişteler, ailelerin başına sonradan gelen birer güzellik bence, düşünsene hayatın sıradan bir şekilde geçip giderken, bir anda bir insan dâhil oluyor hayatına, seni seviyor, aileni seviyor, herkese değer veriyor, iyi ki varsınız enişteler, doğum günün kutlu olsun eniştem, seni çok seviyorum.

Bir olay olur abine gidersin sana kızar oysaki istemeden olmuştur. Amcana gidersin hafiften kızar sana, amcana gidersin, teyzene gidersen, anne babana gidersin onlar da biraz kızar ama eniştene gidersin o sana kızmak yerine hemen sana yardımcı olmaya çalışır. Eksiğini kapatmak için elinden geleni yapar, işte bu yüzden enişteleri çok seviyorum onlar melek gibi, doğum günün kutlu olsun enişte, iyi ki doğdun.

Hem arkadaş hem dost hem abi hem de enişte tek bir beden de nasıl birleşmiş hiç anlamadım ama bunların hepsinin tek bir bedende toplanmış olması çok güzel olmuş, iyi ki varsın enişte, doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum, İyi ki doğdun.

Enişteyle bir yerlere gitmenin hissini yalnızca eniştesi olanlar bilir, o his çok farklı bir şeydir, sanki kırk yıllık bir dostunla bir yerlere gidiyormuş gibi bir hisse kapılırsın, şu enişteler çok tatlı, iyi ki varlar, doğum günün kutlu olsun eniştem.

Bir gün nasip olur da anneni görürsem enişte, ona çok teşekkür edeceğim senin gibi bir meleği bizim ailemize gönderdiği için, iyi ki varsın enişte, doğum günün kutlu olsun.

Ben hayatımda bir şeyleri sevmeyen çok insan gördüm fakat eniştesini sevmeyen bir tek insan bile görmedim. Siz ne den bu kadar seviliyorsunuz anlamadım ama kesinlikle hak ediyorsunuz enişte, iyi ki doğdun eniştem, doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel eniştesi, seni çok sevdiğimi tüm dünyaya söylemek isterdim lakin elim de hiç imkân yok, gerçi herkesin bilmesine de gerek yok, sen bil yeter, ben seni çok seviyorum eniştem, iyi ki varsın ve iyi ki benim eniştem olmuşsun, doğum günün kutlu olsun, nice güzel doğum günlerine enişte.

Enişteye doğum günü mesajları yazımızı burada noktalandırıyoruz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top