Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları yazımızda en güzel doğum günü sözleri, iyi ki doğdun mesajları 2021 ve mutlu doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları

Doğum gününde yanında olmayı çok isterdim annecim ancak mesafeler var aramızda ama gönlümüz yan yana iyi ki doğdun cennet kokulum. İyi ki benim annemsin.

Canımın içi, akşama kollarımda olacaksın ama şimdilik bu mesajla kutluyorum doğum gününü. Nice senelere nefesim.

Doğum günün kutlu olsun ulu çınarım. Bir yaş daha yaşlandın. Olsun gölgen yeter. İyi ki doğdun.

Bir yıl daha benimle yaş aldın. Ne kadar şanslı olduğumu söylememe gerek yok sanırım. İyi ki doğdun sevgilim iyi ki benimsin.

Bir anda hayatıma girdin. Ne kadar tesadüflerle doluydun. Bu yaşını daha güzel geçireceğiz sözüm olsun. İyi ki doğdun biriciğim.

Dünyanın en güzel insanına sahip olmak nasıl bir duygu bilemezsin. Hele ki doğum gününü ilk kutlayan olmak… İyi ki doğdun hayat ışığım.

Yeni yaşında güzel gülümsemen yüzüne yerleşsin ve hiç gitmesin bal gözlüm. Bundan sonraki yaşlarını birlikte geçirmek dileğiyle…

Birlikte büyümek güzeli yok çocukluğum. Birlikte bir yaş daha büyüdük. Ama hep çocuk gibiyiz. İçimizdeki çocuk yeni yaşında da yanında olsun ve sen hep benim ol. İyi ki doğdun.

Canım teyzem, beni büyüten anne yarım. Emeklerini ve hakkını ödeyemem. İyi ki doğdun teyzeciğim seni çok seviyorum.

Canım eşim, bana iyi bir eş çocuklarımıza iyi bir anne olduğun için, kahrımızı çekip dağınıklıklarımıza göz yumduğun için minnettarım. İyi ki doğdun.

Sana sahip olmak dünyanın en kıymetli şeyi. Hele ki beni seçmiş olman bu hayattaki her şeye bedel. İyi ki doğdun diğer yarım iyi ki varsın.

Yeni yaşında artık daha mutlu olacağın bir iş, çok para, zengin bir koca diliyorum sana. İyi ki doğdun.

Kalbinin ne kadar temiz olduğunu biliyorum canım arkadaşım. Yeni yaşın sana temiz bir hayat sunsun. Hayat sana istediğin her şeyi versin. İyi ki doğdun.

Yeni yaşında yanında olmak isterdim. Eskisi gibi sana sahip olmak isterdim. Sen bilmiyorsun ama ben her yıl yeni yaşını kutluyorum. Bu yıl da yan yana değiliz ama iyi ki doğdun.

Bana her şekilde destek oldun. Varlığında, yokluğunda, maddi ya da manevi. Elinden gelenin fazlasını yaptın her zaman. Bugün doğum günün seni çok seviyorum annecim iyi ki varsın iyi ki doğdun.

Canım kardeşim, aynı karında yatmış olmamız ya da kan bağımızın olması değil bizi kardeş yapan, birlikte paylaştıklarımız. Her yıl daha da mutlu ol kardeşim iyi ki doğdun.

Her yıl seninle aynı mutluluklara aynı üzüntülere ortak olmak çok büyük bir nimet. Ve bu şansı bana verdiğin için minnettarım. Yeni yaşında hep mutluluk yaşayalım oyun arkadaşım. İyi ki doğdun.

Beni en iyi tanıyan ve en çok seven belki de sensin bu dünyada. Kalbindeki güzellik hep seninle olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Canım kardeşim bu dünyada hiçbir kuvvet seni benden ayıramaz. Bir ömür yanında arkanda karşındayım seni asla bırakmam. Doğum günün kutlu olsun canım benim. Nice benli senelere

Zamanın kısa olduğunu asla unutma. Yaşamak istediklerini asla erteleme. Bu hayat senin kulağını tıka ve istediklerini yaşamaya devam et. İyi ki doğdun. Nice hayallerini yaşayacağın ve yaşatacağın senelere

Sana ne yazsam ne anlatsam boş. Sadece hep en mutlu sen ol diyebiliyorum. İyi ki doğdun.

Doğum Günü Sözleri

Yeni yaş yeni umutlar demek. Umutlarının bol olacağı, umutlarının her yaşında gerçekleşeceği bir yaş diliyorum. İyi ki doğdun

Akşam kimselere söz verme can içim. Birlikte kutlayacağımız ilk doğum günün bu. Şimdi böyle kutluyorum akşam öpe koklaya kutlayacağım. İyi ki doğdun sevgilim. İyi ki varsın.

Her sabah sana sahip olduğum için şükrederek uyanıyorum. Seni seviyorum. İyi ki doğdun birlikte nice senelerimiz olsun.

Hayal etmek dünyanın en güzel şeyi. Ben hep seni hayal ettim Allah hayallerimi gerçekleştirdi. Yeni yaşında senin de bütün hayallerin gerçek olsun sevdiceğim. İyi ki doğdun

.

Anne iki göz oda evimizde küçücük pastalar yapıp doğum günlerimizi kutlardın. Biz kocaman olduk şimdi kocaman pastalarla senin doğum gününü kutluyoruz. Ama o pastaların tadı yok. Olsun, iyi ki doğdun annem. İyi ki bizim annemizsin.

Daha fazlası için >doğum günü mesajları< kategorimize göz atabilirsiniz.

Baba yaslandığım koca çınarım. Allah gölgeni eksik etmesin bizden. Biz büyüdükçe sen küçülüyorsun. İyi ki doğdun babacığım iyi ki varsın.

Benim canım oğlum, seninle birlikte evimize neşe geldi. Bugün yeni yaşına giriyorsun dilerim hayatın boyunca dertsiz tasasız yaşların olur seni seviyorum.

Canım oğlum, ayağın taşa değmesin diyemem, değer. Ayağın taşa değdiğinde, tökezlediğinde yola devam edecek umudun hep olsun. Nice mutlu yaşlara

Kusursuz olmak Allah’a mahsus ondan bir parça olduğun hep aklında olsun. İyi ki doğdun sevincimizi, mutluluğumuzu, kahkahamızı arttıranım. Nice senelere.

Hatalarınla, korkularınla, seni sen yapan her şeyle gurur duy. Bazen yavaşlasan da vazgeçme hedeflerinden. Kendine şefkatli davrandığın yeni bir yaşın olsun. Seni seviyorum hayat arkadaşım iyi ki doğdun.

Sen bu hayatta her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Allah gülüşlerine zeval vermesin. Yeni yaşında gülüşlerin eksik olmasın.

Üç yıl önceydi. Her şey çok güzeldi. Şimdi daha da güzel Düşlerimizi gerçekleştirdiğimiz nice senelerimiz olsun sevgilim. İyi ki doğdun. Seni seviyorum.

Evimizin büyümeyen çocuğu, tok evin aç kedisi, ciğerimin canısın sen. İyi ki doğdun ablacığım iyi ki varsın. İyi ki benim kardeşimsin. Ömrün boyunca hep mutluluktan ağla.

Kıymetlim, evimin direği iyi ki doğmuşsun. İyi ki bizimlesin. Sana olan sevgimizi anlatmaya mumlar yetmez. Seni seviyoruz.

Korona var canım mumları üflemeden söndür. Seni seviyoruz. Sosyal mesafe kuralları gereği sarılamıyoruz ama iyi ki doğdun.

Ne hüzünler, ne sevinçler, ne de gözyaşları sürekli. Unutma bu hayatta her şey geçer. Yeni yaşında da hep sevinçler seninle olsun. İyi ki doğdun.

Her köye bir deli lazım bizim evin delisi de sensin. Ama olsun kambersiz düğün olmaz. İyi ki doğdun nice senelere.

Bana kattığın her şeyi seviyorum. Beni hep cesaretlendirdin bu hayatta. Hep arkamda oldun. Şimdi bende büyüdüm hep arkandayım abla. İyi ki doğdun ayaklı bankamatik.

Akşama Paris’te kahve içelim derdim ama bizim pasta almaya bile paramız yok kanka. Bu yıl parasızlığa denk geldi ama mumları üflerken çok para dile. İyi ki doğdun canım arkadaşım. Seni seviyorum.

İçten bir doğum günü mesajı yazmak istedim sonra dedim ki ruhlarımız bir zaten bizim. Benim anlatmak istediklerimi tek bakışımla o yüreğinin en derininde hissedebilir. O yüzden sadece iyi ki doğdun yazıyorum seni sevdiğimi bil.

Senin kadar neşeli ve enerjik bir ihtiyar görmedim ben. Yaş dediğin nedir ki sayılardan ibaret. Her yaşın mutlu etsin seni sende bizi. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

İçindeki merhamet sende olduğu sürece hayat senin için daha çok fırsat veriyor emin ol. Merhametini asla kaybetme. Seni seviyorum iyi ki doğdun.

Canım öğretmenim üzerimdeki emeğinizi asla unutamam. Bugün beni ben yapan ne varsa sizin de katkınız var. Yeni yaşınızda daha çok öğrencinizin hayatına dokunabilirsiniz umarım. İyi ki doğdunuz ve iyi ki yollarımız kesişti.

Her yaş günün sana ne kadar değer verdiğimizi göstermek için sebep oluyor aslında bize minik cadı. Yaşın büyüyor ama sen gözümüzde hiç büyümüyorsun. Yeni yaşın yeni umutlarınla birlikte gelsin. Seni seviyoruz.

Doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top