Çıkma Teklifi Mesajları

Çıkma teklifi mesajları yazımızda reddedilemeyecek çıkma teklifi mesajları 2021 ve farklı çıkma teklifi sözleri bulabilirsiniz.

Çıkma Teklifi Mesajları

Ömrüne talibim. Bir ömür yalnız geçmez biliyorsun. Beraber yaşamaya ve beraber yaşlanmaya var mı peri kızı?

Seni görünce gönlüme dolan huzurun tarifi yok. Bana her zaman bu huzuru tattırır mısın? Benimle çıkar mısın?

Seni her zaman baş üstünde tutmaya, bulutların üzerine çıkarmama, dünyanın en güzel duygularını hissettirmeme müsaden var mı?

Ömür de tek başına hiç çekilmiyor. 2 beden tek hayat olalım mı?

Seni ilk gördüğüm andan beri kalbimin sesine engel olamıyorum. Sevgilim olur musun?

Biz seninle çok mutlu olacağız inanıyorum. Ki mutsuz olsak da sen olduktan sonra her şey e razıyım. Sevgilim olup hayatıma ışık katar mısın?

Nefes aldıkça, dünya döndükçe her zaman seni seviyor olacağım. Sevgim hiçbir zaman azalmayacak söz veriyorum. Benimle çıkar mısın?

Hayat her zaman şans sunmuyor insana. Ben seni hayatıma sunulan bir şans olarak görüyorum. Gerçek aşkı buldum ve hiç kaybetmek istemiyorum. Sevgilim olur musun?

Seni gördüğüm an aklım başımdan uçup gidiyor. Ha bir de gülerken görürsem seni işte o an akıl diye bir şey kalmıyor. Şans eseri değil buluşarak görmek istiyorum seni. Sevgilim olur musun?

Hayatına girmeme müsaade edersen eğer sevgiyi, emeği, sadakati ve huzuru göstereceğim sana.

Daha fazlası için Seni Seviyorum Mesajları

Sana baklalara doyamıyorum. Gözlerin gözlerime ışık varlığın hayatıma umut oluyor. Sevgilim olursan eğer ben bu dünyanın en mutlu insanı olurum.

Benim hayatımda hep bir eksiklik vardı. Kim geldiyse dolduramadı. Ama sen daha gelmeden o eksiği doldurdun bile diyebilirim. Sevgilim olup beni tam yapar mısın?

Sonsuz bir telaş içeren bu hayatı seninle sindire sindire yaşamak istiyorum. Senin sakinliğin benim hayatıma renk katacak biliyorum. Benimle çıkar beni dünyanın en mutlu insanı yapar mısın güzellik?

Gözlerinin içerisine korkusuz bir şekilde uzun uzun bakmak, güzel ellerini tutmak ve kokunu daha yakından hissetmek istiyorum. Sevgilim olur musun?

Çiçeklerin en güzeli sensin. Bu dünyanın en güzel kokusu en güzel insanı sensin. Bu güzel insan benimle sevgili olabilir mi?

Hayatta yaşayacağımız her kötü şeyde yanımızda birini ararız. Her kötü günümde yanımda sen ol istedim. Hem kötü günümde hem de iyi günümde yanımda olmaya var mısın?

Hayat biraz cesaret işidir. Benimle sevgili olmaya cesaretin var mı?

Ne zaman gözlerimi kapatsam yüzün gözümün önümde. Öyle bir sevda ki yüreğimdeki hiçbir yere sığdırmaya gücüm yetmiyor. Sevdama ortak olur musun?

Senin gülüşün ile solan bir çiçek bile can bulurken ben nasıl bulmazdım? Benimle olur musun?

Geçmişi bir kenara bırakıyorum ve tamamen geleceğime odaklanıyorum. Geleceğim olur musun?

Hayat bu kadar kısayken sır saklamak neden ki? Seni çok seviyorum ve sevgilim olmanı çok istiyorum.

Bu dünyada senin gibi bir insanın eşi benzeri olamaz. Bu eşsiz benzersiz insan benim sevgilim olur mu?

Ömrüne gelip ömrüm olur musun acaba?

Kalbimin sana karşı olan atışı öyle güzel bir melodi oluşturuyor ki. Sevgilim olup bu melodiyi daha yakından dinlemek ister misin?

.

Biz seninle müthiş bir ikili oluruz bence. İnanmıyorsan gel bir deneyelim diyorum. Sevgilim ve her şeyim olur musun?

Çıkma Teklifi Sözleri

Sonsuz bir huzurun sadece senin ile mümkün olacağına inanıyorum. Sevgilim olup bana sonsuz bir huzur ortamı sağlar mısın?

Sevgilim olsan ya sen benim. Çok eğleniriz biz seninle.

İlk gördüğüm anda kalbim uçtu ve senin kalbinin yanına kondu. Kalplerimiz birleşsin istiyorum artık. Sevgilim olur musun?

Ne zaman güzel bir kız çocuğu görsem gözlerimin önüne sen geliyorsun. Küçük bir kız çocuğu kadar saf ve güzelsin. Benim sevgilim olur musun küçük kız?

Bunca pisliğin içerisinde bir elmas gibi parlıyorsun. Öyle değerlisin ki benim için değerini belli edecek bir kelime bulamaz oldum artık. Benimle çıkar mısın değerlim?

Hayatta kalmak için su kadar ekmek kadar muhtacım sana. Sevgilim olur musun?

Hayatın ne getireceğini bilerek yaşasaydım eğer hiçbir şey yapmadan durup seni beklerdim. Benimle çıkar mısın?

Gözlerin gördüğüm en güzel gözler. Bu gözler benim olsun istiyorum. Sevgilin olur musun güzel gözlüm?

Ben artık sana sevgilim demek istiyorum. Sana sevgilim diyebilir miyim?

Senin gibi narin bir insanın yanında ne kadar kaba durduğumu biliyorum. E bizimkisi de zıtlıkların uyumu olur. Sevgilim olur musun?

Hayatta para ile pul ile ölçülemeyen ender şeylerden biri de aşktır sevgidir. Ben seni gönlümün tamamı ile seviyorum. Ben sana tüm kalbim ile aşığım. Sevgilim olur musun?

Nedir bu aşk dedikleri sevgi dedikleri diye sorup durdum hayatım boyunca. Anlatsalar da anladım gösterseler de görmedim. Ta ki seni görene kadar. Ben seni gördüğüm an aşkın da sevginin de ne demek olduğunu çok iyi anladım. Sevgilim olur musun ilk aşkım?

Seni gönlümün içerisinde saklamak istiyorum. Sevgilim olur musun?

Yalnızlık Allah’a mahsustur. Biz olmaya ne dersin?

Sen ve ben değil biz olmak istiyorum artık. Sevgilim ve her şeyim olur musun?

Denizkızı masalındaki o güzel, etkileyici denizkızının sen olduğuna eminim. Beraber yeni bir masal yaşayıp, yeni bir masal yazalım mı?

Sonsuza kadar kalmayacağını bilsem de ömrümün bir kısmında var olman beni dünyanın en mutlu insanı yapar. Ömrüme misafir olur musun?

Çıkma teklifi mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top