Bebek Tebrik Mesajları

Bebek tebrik mesajları yazımızda yeni doğan bebeğe tebrik mesajları, doğum yapan anneye tebrik mesajı ve sözleri bulabilirsiniz.

Bebek Tebrik Mesajları

Uzun süren bekleyiş sonunda aşkınızın meyvesi minik bebeğinize kavuştunuz. Sizlere sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yaşam dileriz.

Dünya’ya minik bir kalp geldi. Dünya çiçek açtı adeta. Bundan daha büyük bir mucize olamaz. Hoş geldin sevgili bebek. İyi ki geldin.

Cennetten gelen bu özel hediye sizlere hayır getirsin. Sizin gibi ebeveynlere sahip olduğu için çok şanslı olan bu bebeğe güzel bir ömür dilerim sizleri tebrik ederim.

Bebek büyük bir sorumluluk olsa da aynı zamanda büyük bir neşe demetidir. Evinizden mutluluk ve kahkaha sesleri eksik olmasın. Tebrikler!

Mutlu ve sağlıklı yeni doğan bebeğinizin gelişi için tebrikler! Umarız bu özel zamanın tadını çıkarır ve muhteşem anılar biriktirirsiniz. Bebeğiniz ile tanışmayı ve onu koklayıp öpmeyi dört gözle bekliyoruz.

Daha fazlası için Anneye Doğum Günü Mesajları

Ailenize katılan yeni üye sayesinde evinize her türlü hayrı ve bereketi diliyorum. Tebrikler! Sağlık ve mutluluk dolu güzel günleriniz olsun.

Bir bebek sahibi olmanın getirdiği sürprizleri ve avantajları keşfederken bolca eğlenin. Yuvanız huzur dolsun. Bebeğiniz ile mutluluklar dilerim. Güzel anılar biriktirmeniz duasıyla.

Bebekler dünyanın en küçük harikalarıdır. Sizin bebeğiniz cennetten bir melek ve şimdiye kadar gördüğüm en şirin bebek. İnşallah sevgi dolu günler sizlerin olsun.

Yeni doğan bebeğiniz için ben ve ailem, sizleri içten tebrik ediyoruz. Herhangi bir şeye ihtiyacınız olursa, lütfen çekinmeden arayın. Güzel miniği görmek ve kollarımda tutmak için sabırsızlanıyorum.

Yeni bebeğiniz hayırlı olsun. Rabbim sizlere kolaylıklar versin. Yuvanız neşe, yüzleriniz gülücük dolsun. Bebeğinizin doğumundan dolayı sizleri tebrik ederim.

Bebeğin ağlama sesi aslında eve neşe getiren şeydir. Cennet kokan teni evinize huzur getirsin. Bebeğinizin doğumundan dolayı tebrik ediyorum.

Hayatınızda yeni bir bölüme başlama zamanı. Bundan sonra hayat sizin için neşe, mutluluk ve huzurdan ibaret olsun. Yeni bebek için tebrikler!

Mutlu yuvanız yeni doğan bebek ile inşallah daha da bütünleşir ve bu bebek evinize bolca huzur, neşe getirir. Tebrikler, kucak dolusu sevgiler. Minicik yürek hoş geldin!

Kız çocuğu hasenattır, erkek çocuk ise nimettir. Allah, yeni evladınız sayesinde yuvanıza hayır ve bereket yağdırsın. Bebeğinizle güzel bir ömür diler, tebriklerimizi iletiriz.

Yeni Doğan Bebeğe Tebrik Mesajı

Bir bebeğin gülümsemesinden daha sevimli bir şey yoktur ve aynı zamanda bir bebeğin ağlamasından daha sinir bozucu bir şey yoktur. Dünyanın en yorucu ama en güzel cennetine hoş geldiniz. Buna ebeveynlik denir. Tebrikler!

Yeni anne ve babaya en içten dileklerim ile kolaylıklar diliyorum. Bebeğiniz hanenize neşe getirsin. Tüm sıkıntılar geride kaldı hayatınız renklendi ve bizler de bu kutsal mucizeye şahit olduk. Ne mutlu bizlere. Tebrikler!

Erkek bebek sahibi olmak, bir ailenin alabileceği en güzel hediyelerden biridir. Erkek evlat, size ömür boyu lütuftur. Sizlere yürekten tebriklerimi sunar, küçük prense bu dünyadaki tüm güzelliklere, iyiliklere kucak açmasını dilerim.

Bir prenses geldi dünyaya. Hoş geldi! Pembe düşler onun olsun. Güzeller güzeli prensesimize sağlık, neşe, huzur dolu, şeker tadında bir ömür dileriz, sizleri de en samimi duygular ile tebrik ederiz.

Prensimiz hoş geldin dünyamıza. Burası harikalarla dolu bir yer. Sana bolca sevildiğin ve bolca sevdiğin neşe dolu bir ömür dileriz. Sizlere sevgi katmasını diler en içten duygularım ile tebrik ederim.

Anne ve baba olmak isteyen aşk dolu bir çifte, aşklarının meyvesi bir bebekten daha büyük bir hediye olamaz! Allah’ın sizlere bu hediyeyi nasip etmesi ne büyük bir mucize. Sevgi dolu bir yuva, huzur kokan bir bebek ile taçlandı. Sizleri içten tebrik ediyorum.

Bir tutam aşk ve minik bir bebek. Bundan daha güzel bir hayat mümkün mü? Bunun kıymetini bildiğiniz, huzur dolu bir yaşam dilerim. Yeni bebeğiniz hayırlı olsun.

En yeni aile üyenizin sağ salim, sağlıkla geldiğini duyduğumuz için gerçekten çok sevindik. Yeni ebeveynler olarak bu güzel ve özel zamanda çok sayıda sevgi dolu anı biriktirmeniz dileği ile hepinize tebriklerimizi sunuyoruz.

Çiçeği burnunda anne ve baba! İkinize de tebrikler! Uykusuz geceler, bitmek bilmeyen gaz sancısı ağlamaları ve amansız gülücükler dünyası olan ebeveynlik kulübüne hoş geldiniz. Her dakikanın tadını çıkarın. Hızlı büyüyorlar, kaçırmak istemezsiniz.

Ebeveynliğe merhaba! Gezip tozmalara elveda! Fakat cennet kokusu bu minik için her şeyi feda etmeye değmez mi? Sizleri tebrik eder, yeni bebeğiniz ile sağlıklı, mutlu, huzurlu bir ömür dilerim.

.

Çok bekledik seni güzel kalpli bebek. Ama beklediğimize değdi. İyi ki geldin. Hoş geldin. Sana ve sahip olduğun güzel kalpli ailene güzellikler dilerim. En kısa zamanda seni koklamaya geleceğim.

Bugün güneşin doğmasından daha sevindirdi senin doğuşun. Etrafına hep ışık saç, neşe dolsun her yanın. Aileni tebrik eder, sağlıklı neşeli günler dilerim tatlı bebek.

Allah nazarlardan korusun bebeğinizi. Hayırlı evlat olsun. Sizlere neşe, mutluluk getirsin. Hanenize bereket dolsun. Yeni bebeğinizi tebrik eder sağlıklı mutlu günler dilerim.

Bebek tebrik mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top