Ay Dönümü Mesajları

Ay dönümü mesajları yazımızda uzaktaki sevgiliye ay dönümü mesajları, eşe ay dönümü mesajı ve sözleri bulabilirsiniz.

Ay Dönümü Mesajları

Aylar seninle nasıl bu kadar hızlı geçiyor anlamıyorum. Henüz 2. ayımız olsa da bizim seninle daha geçireceğimiz çok 2 aylar var. Nice 2 aylara bir tanem.

Düşünebiliyor musun 3 ay önce hayatımda yoktun. Şimdi ise hayatımın tamamı sen oldun. Hayatıma iyi ki geldin bir daha da gitme sevgilim.

Hayatımın en güzel bir ayını yaşattın bana. Umuyorum ki önümüzde daha bir ömür var. 1. ayımız kutlu olsun sevgilim.

Her geçen gün her geçen ay sana olan sevgim katlanarak artıyor. 5 ay geçmiş aradan ve benim sevgim çığ olup büyümüş. Seni her zaman çok seveceğim. İyi ki varsın sevgilim.

Kısacık bir hayat yaşayacaksam da onu seninle yaşamak isterim. Bir ömre sığdırılamayacak şeyleri biz seninle iki ayda yaşadık sevgilim. Hayatımda hiçbir zaman varlığın eksik olmasın. Ay dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Aylar geçiyor fark etmesek de. Öyle güzel geçiyor ki her gün daha da mutlu uyanıyorum. Daha nice aylarımız olsun sevgilim. Mutluluğumuzda her daim var olsun.

Seni ilk gördüğümde kalbim nasıl hızla çarpıyorsa 6 ay geçmesine rağmen yine aynı hızda çarpıyor. Her zaman aynı heyecanımız baki olsun. 6. ayımız kutlu olsun sevgilim.

Seninle tanışmadan öncesini hatırlamıyorum. Sanki bir hayal yaşıyordum ve sen benim hayatıma girip gerçeğim oldun. 3. ayımız kutlu olsun gerçeğim.

Bu yaşıma gelene kadar aradığım aşkı sende buldum. Dilerim ki bu aşk hiçbir zaman kaybetmem. Her zaman yan yana ay dönümlerimizi kutlamak dileğiyle. Seni her zaman çok seveceğim sevgilim.

Daha fazlası için Yıldönümü Mesajları

Ben senin gibi bir aşk rüya sanırken uyandığımda yine senin yanında gördüğümde gerçek olduğuna inandım sevgilim. Seninle uzun uzun sohbetler yaptığımız günler sanki dün gibi. Fakat üstünden tam 8 ay geçmiş. Nice güzel 8 aylara sevgilim.

Beraber geçirdiğimiz 4 ay hayatımda yaşadığım en güzel zaman dilimiydi. Hayat bize güzel bir şans daha verdi sevgilim. Umarım bu şansı iyi değerlendirir nice 4 aylara kavuşuruz.

Bundan tam 4 ay önce kalbime taht kurdun bir tanem. Tahtın dört aydır sarsılmadı ve hiçbir zaman da sarsılmayacak. Ay dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Her zaman birbirimizin yanında dimdik durma dileği ile. Nice 6 aylarımız olsun canım sevgilim. Bir ömür birbirimize adadık.

Sen bana bu 9 ay içerisinde öyle çok şey öğrettin ki sevgilim. Aşkı, sevgiyi, umudu ve hayatın güzelliklerini gösterdin sevgilim. Ay dönümümüz kutlu olsun ve bu aylarımız hiç bitmesin.

Seninle tanışalı tam 10 ay oldu sevgilim. İyi ki seni ve güzel yüreğini tanımışım sevgilim. Hayatımın en büyük eksiği seninle birlikte kapanıp gitti. Nice güzel aylara bir tanem

Daha tanışalı bir yıl bile olmamışken nasıl böyle bağlı nasıl böyle bir olabildik? Nasıl olduysak oldu ama iyi ki olduk.

Tam bugün 11 ay olmuş sevgilim. Yani 1 ay sonra bir yılı dolduracağız sevgilim. Sanki zaman seninle su gibi akıyor ama bazen durup kalıyor. İyi ki benim hayatımdasın ve iyi ki seninle bu hayatı paylaşıyorum.

Sevgiliye Ay Dönümü Sözleri

Seninle geçirdiğim bu 7 ayı kimse ile ya da hiçbir şey ile Paylaşamam. Benim için çok kıymetlisin. Bu kıymetin 7 ay değil 7 yıl geçse bile bitmeyecek.

5 aydır benimlesin bir tanem. Diliyorum ki daha çok 5 aylar benimle olursun. En büyük şansım ay dönümümüz kutlu olsun.

Seni hayatımın öyle güzel bir yerine koydum ki sevgilim. Kimse seni o yerden kaldıramaz ben de buna müsaade etmem. Hayata dair elde ettiğim en güzel şey sensin. 3. ayımız kutlu olsun sevgilim.

Seni ilk tanıdığımda da kalbimin en güzel yerinde taht kurmuştun şimdi de aynı yerde oturuyorsun. 7 ay bizden hiçbir şey eksiltmedi.

Ayların hiçbir önemi yok sevgilim. Geçen her saniye benim kalbimde daha da büyüyen bir aşk var. Öyle bir aşk söz konusu olduğu zaman kaç ay geçtiğinin hiçbir önemi kalmıyor.

Ay dönümümüz de yan yana olamamak beni üzse de kalplerimizin her daim yan yana olduğunu bilmek içimi rahatlatıyor. En güzel zamanlarımızı da en kötü zamanlarımızı da bir arada geçiriyoruz. Dilerim daha çok güzel aylarımız olsun.

Bu geçirdiğimiz bir ay olsa da biliyorum ki biz seninle bir ömür geçireceğiz sevgilim. Bir ömrün ilk ayı kutlu olsun.

.

Koca 12 ay olmuş sevgilim. Seninleyken zaman nasıl hızlı akıp geçiyor anlayamıyorum sevgilim. Tamam, böyle hızlı akıp geçecekse bana bir ömür de yetmez. Seni bu dünyadaki her şeyden daha çok seviyorum. Her zaman yanımda ol.

Kalbim artık daha anlamlı şeyler için atıyor. Iki aydır hayatımda var olduğun için kendimi daha işe yarar hissediyorum. Hiç değilse sana aşık olmak beni insan yapıyor. Ay dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Her ay benim için daha da önemli. Çünkü sen varsın ve seninle zaman geçiyor. 10 ay geçmiş göz açıp kapatıncaya kadar. 10. ayımız kutlu olsun sevgilim.

Ay dönümü mesajları yazımızın sonuna geldik.

2 thoughts on “Ay Dönümü Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top